Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve színlelem az orgazmust...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve színlelem az orgazmust! Szakítani fog? Megoldás?!

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal, akit nagyon szeretek. Az előző párkapcsolatomban sem volt 100%-os a szex, az akkori párommal sem tudtam elélvezni. Élvezem, kellően felizgulok, benedvesedem, de az orgazmus mindig elmarad. Minden lehetséges pózt kipróbáltunk már, közben is próbálom rávezetni, hogyan jó nekem, hogyan szeretem. Nagyon figyelmes, mindent belead, nem is vele van a gond. Nem parázok rá, elengedem magam, gátlásos sem vagyok, szóval fogalmam sincs, hogy mi lehet a probléma. Tudom, hogy már a legelején el kellett volna mondanom neki és nem játszani magam. Tudom. Elrontottam. Ezzel nem tisztelem, stb. Elmondjam ezt neki így 6 hónap után? Szakítani fog? Ha magamnak csinálom, akkor el tudok menni.

Köszönöm a normális válaszokat.


2013. nov. 18. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
akkor velem le kéne feküdnöd
2013. nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Néha jobb elhallgatni egy-két dolgot. Nézd... ezzel valószínűleg eléggé lelomboznád az egóját. Igazából főbenjáró bűnt nem követtél el, amit be kéne vallanod. Én a helyedben csendben maradnék.
2013. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem csak feküdj mint egy fatörzs, és feltűnően ne élvezd a szexet. mond, hogy nem tudod mi ütött beléd, a te hibád, stb. innentől kezdve szerintem lehet próbálkozni ugyanúgy új dolgokkal
2013. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ott a kulcsmondat. ha magadnak sikerül akkor viszont a párod ügyetlen. főleg ha rá is vezeted hogy neked hogy jó akkor nem értem miért nem élvezel el.
2013. nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én sem értem. Én is mindent beleadok, őt is szeretem kényeztetni, mindent megteszek, mert az engem is felizgat, miközben mondjuk orálozok neki, közben magamat is izgatom, de semmi. Kézzel sem tud kielégíteni, aktusról meg ne is beszéljünk.
2013. nov. 18. 21:04
 6/14 anonim ***** válasza:
eddig a legjobb ötlet az, amit a hármas írt
2013. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Velem biztosan elmennél a csúcsra !
2013. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azt nem tudhatom, szakítani fog-e, neked kell ismerned.


De annyit tudok, ha nem jelzed felé, akkor semmi nem fog változni! Akkor továbbra is ugyanígy marad... ha meg jelzed, és fontos vagy neki, akkor mindent elkövet, hogy neked is jó legyen, és a továbbiakban más lesz.


Döntsd el, melyiket szeretnéd...


Ja, és ne "próbáld rávezetni", a férfiak nem mindig értik a célzást. Ha kell, vedd át az irányítást az ágyban. Ha épp a cicikkel játszik, de te a puncidban szeretnéd, akkor finoman fogd meg a kezét, és tedd oda! Vagy mondd meg neki, mit szeretnél... ez ennyire egyszerű.

2013. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8-as:

Ez mind megtörtént, volt, hogy átvettem az irányítást, finoman megfogtam a kezét és a "megfelelő" helyre raktam, hogy ott és úgy izgasson, ahogy én azt akarom. Olyan is volt, hogy konkrétan elmondtam neki. Semmi változás. Lassan kétségbe esem.

2013. nov. 18. 21:09
 10/14 II.Dartheon ***** válasza:
szerintem azért nem, mert elvárás, hogy elélvezz.. oké, mondod h nem az, de tudat alatt mégis lehet..
2013. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!