Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve színlelem az orgazmust...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve színlelem az orgazmust! Szakítani fog? Megoldás?!

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal, akit nagyon szeretek. Az előző párkapcsolatomban sem volt 100%-os a szex, az akkori párommal sem tudtam elélvezni. Élvezem, kellően felizgulok, benedvesedem, de az orgazmus mindig elmarad. Minden lehetséges pózt kipróbáltunk már, közben is próbálom rávezetni, hogyan jó nekem, hogyan szeretem. Nagyon figyelmes, mindent belead, nem is vele van a gond. Nem parázok rá, elengedem magam, gátlásos sem vagyok, szóval fogalmam sincs, hogy mi lehet a probléma. Tudom, hogy már a legelején el kellett volna mondanom neki és nem játszani magam. Tudom. Elrontottam. Ezzel nem tisztelem, stb. Elmondjam ezt neki így 6 hónap után? Szakítani fog? Ha magamnak csinálom, akkor el tudok menni.

Köszönöm a normális válaszokat.


2013. nov. 18. 20:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hú, szegény... Nem egyszerű helyzet. Próbálok minél értelmesebb választ adni, mert te is értelmesnek tűnsz.


Nyilván te is látod, hogy az nem jó, hogy továbbra is csak színlelj, mert az nem vezet sehová.

Szóval én inkább azt javasolnám, hogy beszélj vele őszintén. Mondd el neki, hogy már korábban is volt gondod ezzel, és ebben a kapcsolatban nem akartad, hogy a szex bármilyen problémát jelentsen. Ezért az elején úgy gondoltad, hogy az lesz a legjobb, ha csak színleled az orgazmust. Viszont most már rájöttél, hogy ez egy rossz döntés volt, megbántad.


Ha jó a kapcsolatotok, akkor inkább meg kellene próbálnotok együtt valamilyen megoldást találni erre a helyzetre.


Sok szerencsét :)

2013. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak magamról olvasnék:) Azzal a különbséggel, hogy én már az elején elmondtam, még mi előtt szexre került volna a sor. Én őszintén megmondom, hogy nem tudom 100%-ig elengedni magam. Ha így lenne valószínűleg sikerülne elélveznem. Mi úgy oldottuk meg, hogy közben ügyeskedek magamon kézzel. Csak így tudok aktus alatt elélvezni.

Valóban nagy gond, hogy nem beszélted meg vele már az elején, illetve hazudtál az orgazmust illetően. Tudom, hogy nem a rossz szándék vezérelt. Valószínűleg nem azon akadna ki, hogy nem volt elég jó vele, hanem azon, hogy ennyi ideig hülyének nézted. Nem csesztetni akarlak, átérzem a helyzeted. Nem tartom kizártnak, hogy ha most mondanád el, akkor szakítana veled, ugyanakkor azt sem, hogy ha szeret akkor ne békülnétek ki. Annak, hogy most további x évig hazudozol neki nem sok értelme van. Szerintem. Én elmondanám mindenképp. Nagyon fárasztó és frusztráló éveken át hazudozni erről. Én is elkövettem ezt a hibát anno.

2013. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 tunderoza ***** válasza:
Szerintem mas a baj.Ez egy szimpla orgazmuszavar.Lelki okai lehetnek,nem a fiu az ugyetlen.Ne szolj neki,mert akkor megkevesbe fog sikerulni.Keress ra a neten az "orgazmuszavar"-ra.En is voltam vele igy.Remelem sikerrel jarsz:)
2013. dec. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
megoldódott?
2022. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!