Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 32 éves nős pasi hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 32 éves nős pasi hogyan tudna kialakítani férjezett nővel diszkrét alaklmi kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 11:52
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Huszonéves ő is? o_O


Ismerek egy hasonló házasságot de ott nem lett jó vége. :( (Nem publikus történet.)

2013. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Jah egyébként nem 40-50 es csak 30 éves.
2013. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Ez itt a te hibád is akkor!Ő nem ezt érdemli és kereshetne olyat akinek kicsi az igénye a szexre!
2013. nov. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
45%
Ő sem akar viszont mást keresni. Most is hív és ír nekem a munkahelyéről hogy mennyire szeret meg óránként felhív. Egyszer amikor erről beszélgettünk azt mondta hogy érzi ő hogy benne van a hiba. Aztán ez a mondat annyiban maradt. Mert én általában mindíg fejfájással meg sírássaljövök ki ebből a beszélgetésből .:(
2013. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
31%
Pontosan ezt mondtam, hogy olyannal kell összeállni, akivel azonosak az igényeid, különben nem tudjátok kielégíteni egymást. Gáz. És ne mondd, hogy ez a házasságkötés előtt nem derült ki. Meg az is nevetséges, hogy ilyen fiatalon és csupán 3 év után hozzámentél. Az meg még gázabb, hogy mered vállalni, hogy márpedig te mással fogod kielégíttetni magad, sőt, itt keresel erre partnert. Undorító vagy.
2013. nov. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
50%
Mindenkinek lehet véleménye de ismeretlenül ne bíráld az életemet. Én sem bírálom a tiédet pedig aztán biztosan akad neked is problémád bőven. Nem leszólást kértem sőt a kérdező sem azt kért hanem normális válaszokat. Azt hiszem hogy nincsen jogod abba beleszólni hogy 18,28 vagy 38 évesen megyek e férjhez nem ez volt a kérdés ne haragudj.
2013. nov. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
29%
Már hogyne alkothatnék véleményt akárkiről? És már hogyne mondhatnám azt, hogy hiba volt a házasságod, ha éppen itt keresel partnert arra, hogy megdugasd magad mert a férjed nem teszi meg? Van valaki, aki szerint jó döntés volt összekötnöd az életedet egy olyan emberrel, akivel mások az igényeitek? És akit éppen készülsz megcsalni? Nemám elválni és mást keresni, nem. MEGCSALNI! És ez feljogosít engem arra, hogy lek_rvázzalak, mert az vagy. Gerinctelen, aljas r_banc. Ha nem elégít ki a férjed, válj el! Ne pedig megcsald, te senkiházi!
2013. nov. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Kissé sarkosan fogalmaz a kolléga, de valóban felmerül a kérdés: mi a búbánatnak erőlködtök, hogy összetartsatok egy életképtelen házasságot? Huszon-harmincévesek vagytok és arra készültök, hogy évtizedeken át félrekúrjatok, miközben tetszelegtek a külvilág előtt a tisztességes feleség/férj dzerepében, közben titokban, kapkodva dugtok, mint a tinik... mire lenne jó ez? Miért nem ismeritek be, hogy ez nem megy, miért nem hagyjátok, hogy a párotok találjon magának olyat, aki nem csalná meg?
2013. nov. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Majd átgondolja és eldönti a kérdező. Szeretheti annyira a másik embert, hogy ne akarja elveszíteni. Csak ezt nehéz összeegyeztetni az eltérő igényekkel.
2013. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!