Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek ilyen meleg kapcsolatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek ilyen meleg kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Régóta foglalkoztat a kérdés, hogy egy azonosnemű kapcsolatban, ha félre is tesszük a sztereotípiákat lányos ún. "pasikról" (a kérdés elsősorban a férfiakra koncentrál), létezik-e a hetero pároknál megszokott szolgáltatásért erőforrást leosztás. Ezalatt azt értem, hogy ha veszünk két helyes, jótestű férfit (a kiugrások elkerülése végett, hogy öreg papa kitart egy kisfiút - általában egy kategórián belül ismerkedik mindenki), akkor történhet-e olyan, hogy a passzív fél előnyös megjelenése és intellektusa tudatában párkapcsolatra lép egy jó anyagi helyzetben lévő, vonzó férfival, aki a társaságáért és a hűségéért cserébe kellemes életet biztosít neki. A dolog azért érdekel, mert a hetero pároknál ez általános (az ismerősi körömben is), hogy a leggyakrabban felfelé házasodó, biztonságra törekvő nőt elveszi a vagyonos férfi, a nő szül és anyaként biztosítja a pozícióját, ellenben a melegeknél ilyen összetartó kapocs (gyerek) nincs. Bár nem követem az Édes élet c. műsort, de ott úgy láttam, hogy a Hódi Pamela-Berki Krisztián páros ennek a tipikus példája.

Magamtól úgy gondolom, hogy mivel a férfiak elsősorban szexet keresnek (mindkét fél esetünkben) és ha már pasikról van szó, akkor a szokásos rivalizálási (munkahely-autó-test-társ)viszonyról is beszélhetünk képes e felváltani ez a szubmisszív-domináns kapcsolat.


U.i.:a kérdéssel senkit nem kívánok megsérteni, a nők többsége dolgozik és nem eltartatja magát, a kérdés egy kisebbségre koncentrál.


Kösz a válaszokat!



2013. nov. 17. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Egészen biztosan léteznek, bár én még nem hallottam és nem is találkoztam ilyen példával.

A "Túl a csillogáson" c. filmet nézd meg!

2013. nov. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak az idősebb férfi - fiatal srác kombinációban láttam/hallottam olyat, hogy némi anyagi motiváció is van a kapcsolatban, az általam ismert párok esetében meg egyszerűen szerelmen és/vagy szereteten alapulnak a kapcsolatok. Igaz, hogy heteró ismerőseim között sincsenek olyanok, akikre a fenti leírás ráillene nagyon. :)
2013. nov. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Létezhet, de a meleg srácoknak sokkal nagyobb a intelligenciája,

(ez tényleg tény :D)

tehát, nem szoktunk olyanokat elkövetni mint ezek a heterok.. lehet van aki, de ilyenről én még nem hallottam..

van olyan barátom aki nem akarja elkötelezni magát és alkalmi kalandjai vannak, de olyan barátom aki ilyen nem tudok róla..

Mellesleg, ez relatív, nekem a barátaim egytől egyig tehetősebbek nálam, akkor mi van?! Teljesen relatív.

Tényleg hülye kérdés..

19(meleg)F

2013. nov. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 moonlightsentinel ***** válasza:
78%

1. "Létezhet, de a meleg srácoknak sokkal nagyobb a intelligenciája"

Akkor nagyon sokan rohadt jól titkolják :DDDD


2. Az intelligenciának mi köze van ahhoz, hogy az ember érdekből kezd bele egy kapcsolatba, vagy nem? Látom, te is azok közé tartozol, akik jól titkolják az intelligenciájukat!


A kérdésre:

Amúgy vannak ilyenek, akik a másik nyújtotta kényelemért vannak együtt. Nem olyan gyakori a dolog, és általában egy ilyen kapcsolatban nem CSAK a pénz a fő mozgatóerő (szerintem úgy nem is működhetne hosszútávon), nyilván szeretik is egymást és jól kijönnek, de a pénz is egy faktor. Egyébként pedig nem mindig a passzív fél az eltartott fél, kb 50-50 az arány :P


(Csak zárójeles megjegyzés, a domináns-szubmisszív kapcsolat egy teljesen más dolog, amihez ennek semmi köze :D Nem szerencsés ezt erre használni.)


18 meleg F

2013. nov. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 'Túl a csillogáson' című film borzalmas, azt semmiképp ne nézd meg, kivéve ha el akarsz pazarolni 2 órát az életedből. Valótlan sztereotípiákra épít.

Az általad kérdezett felállás létezik, nekem van olyan ismerősöm, aki párjával már 5 éve él így együtt. Ha pedig már a filmajánlásnál tartunk, nézd meg az 'En kort en lang' című dán filmet Mads Mikkelsennel, ott egy ilyen kapcsolat van bemutatva, teljesen korrektül. És még értelmesen szórakoztat is. :)

2013. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!