Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem gyanús az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gyanús az, ahogy a párom az exéhez viszonyul?

Figyelt kérdés

Már 5 éve együtt vagyunk, előttem volt egy barátnője, a lány hagyta el őt. Fb-n ismerősök és a lány gyakorta posztolgat. Azon nem ütköztem meg, hogy a párom lájkolgatja a képeit meg a bejegyzéseit, de az igencsak szemet szúrt, hogy kb lesi minden kívánságát. Azt értem ezalatt, hogy ha egy kérdést ír ki a csaj, párom egyből válaszol rá, vagy ha segítség kell, egyből felajánlja, hogy ő majd segít. Legutóbb a lány gépe romlott el és a párom írta neki, hogy szívesen átmegy megnézni/megjavítani. Még jó, hogy a lány öccse meg tudta csinálni...

Nagyon bosszant ez a dolog, de nem tudom, hogy jogosan-e. Talán csak szimplán figyelmes vele (bár nem tudom miért) és csak azért zavar ennyire, mert az a lány sokkal szebb nálam és mert nem úgy mentek szét, hogy a párom kiszeretett belőle vagy valami, hanem ugye ő hagyta ott a barátomat.

Azért nem vele beszélek erről, mert előtte itt szeretném kikérni a véleményeket, ugyanis ha szerintetek nem jogos a féltékenykedésem, akkor inkább fel sem hozom előtte a dolgot.


23/L (25/F)


2013. nov. 19. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy kicsit jogos.De mivel nem tudjuk milyen a viszony kettejük között így nem lehet bármit csak úgy megállapítani.

Hogy gyanús?Nekem nem.De érdemes odafigyelni és megbeszélni vele.

2013. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha zavar, akkor beszéld meg vele, de ne hisztis kislány módjára, hanem felnőtt nőként!


Csak elméleteket tudnék gyártani a dologgal kapcsolatban, ezt pedig nem szeretném, mert talán rossz irányba befolyásolna és nem is ismerlek se benneteket, se a kapcsolatotokat.

2013. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én exem is ezt csinálta. Aztán megcsalt. Én a helyedben azért figyelnék.
2013. nov. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Abszolút jogos. Sajnos az is nagyon valószínű hogy vele csalt meg. Mert az ember nem melegszik össze 5 év után csak úgy a semmitől az exével. Szerintem minimum kavarnak az még a legjobb eset.

vel. Én megkérném hogy szakítsa meg vele a kapcsolatot örökre.A reakciója sokat elárul majd. De mindezt 5 év után? Hát ez döbbenet számomra...

2013. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!