Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek nem lenne gyanús? : S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem lenne gyanús? : S

Figyelt kérdés
Nagyon sokat veszekszünk mostanában,szakítás is felmerült többször...Barátnőm elültetett egy bogarat a fülembe,miszerint gyanús neki hogy barátom nagyon titkolja a facebook jelszavát,illetve ha odaülök egyből kilép nem nézegethetem a facebookját stb...Azt mondja hogy bízzak benne és semmi nincs,de a jelszavát nem hajlandó elárulni...Kíváncsi vagyok nagyon(ez természetes),és furcsállom a reakcióját mert ha semmi se lenne akkor miért nem mondja meg bizalomból a jelszavát? Elhiszem hogy magánügy de én is megmondanám pont ezért....Mostanság érzékenyebb vagyok,és kis dolgokat is képes vagyok felfújni de valóban félek a csalódástól...Szerintetek? Előre is köszönöm! 19/L
2013. okt. 21. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

A helyzettől függ, hogy gyanús lenne-e. Ha nagyon takargatná (nem a jelszavát), de éppen mondjuk fb-ozik és arra járok, vagy odamegyek hozzá és ő rögtön kilép, stb., akkor gyanús lenne, főleg ha folyamatosan ezt tenné.


A jelszavát meg minek árulná el? Mindenkinek van magánélete.

2013. okt. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Uhh hagyjad már a kutakodást... Nagyon gyerekes dolog. A jelszavára is kíváncsi vagy...

Az az ő magán szférája. A kapcsolat alapja a bizalom egymás iránt. Fel sem kellene tenned neki ilyen jellegű kérdéseket.

Nehogy már egy nevetséges közösségi oldalon vitázzatok. Ezért nem is vagyok fent semmi ilyen marhaságon mert csak problémákat szül.

Alkalmazkodni kell a másikhoz, ennyi.

Vagy te dobjad a srácot ha már többször feljött a szakítás is vagy pedig ő lépjen. Senki nem érezné jól magát egy ilyen kapcsolatban semmi esetre sem, főleg ha a kis bajok is elefántok lesznek.

Főleg ahogy te írtad "érzékenyebb vagyok,és kis dolgokat is képes vagyok felfújni". Ez jobb nem lesz.

2013. okt. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én se árulom el a face jelszavamat a párjaimnak és eszem ágában sins ilyet kérni tőlük. Magánszféra? Bizalom? Ott lapul a háttérben nálatok, vagy már meghalt?



23l

2013. okt. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de az 5 éves kapcsolatomban a srác nem tudta a facebook jelszavamat. Ez mindenkinek a magánügye. Attól még csalhat meg, de felnőtt ember, én sem szeretném, ha a telefonomba, vagy a facebookomba turkálnának.
2013. okt. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jóságos ég, ha nem lenne fészbuk a kérdések fele sem lenne. A mai nap, ami kérdéseket olvasgattam felének a fészbuk volt az okozója. Miért kell ezt a szart ilyen komolyan venni? Komolyan elképesztő, hogy egyesek milyen életszerű problémát tudnak generálni ebből a fosból.
2013. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem kell komolyan venni előző kommentelő...HÁT DEHOGYNEM! A FACEBOOK TÉNYLEG EGY HÜLYESÉG! NA DE!!! nemtudom hány millió lánnyal/fiúval lehet felvenni a kapcsolatot...ismerkedés céljából kiválo ugyhogy nézz rá a bartod körmére rendesen és a helyedbe megmondanám na belelépsz az üzenetekbe vagy vége! Nem nézem ameg amit a fiukkal beszéltél de ha találok egy lánnyal való nem tetsző beszélgetést átpártolhatsz hozzá mellőlem .eNnyi
2014. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!