Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hahoo, ti mitcsináltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hahoo, ti mitcsináltok az exetekkel a facebookon? Szoktátok nézegetni? Vagy esetleg tiltás törlés?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy exem van (nem volt hű de komoly kapcsolat), ismerősök vagyunk, szökő évente lájkolunk is, vagy felköszöntjük a másikat. Páromnak is egy exe van, de az 6 éves komoly kapcsolat volt, ők nem jelölik be egymást, sőt, ha utcán találkoznak, a lány elfordítja a fejét, köszönni sem hajlandó (nem haragban váltak el pedig). Facebook-on egyikük sem volt fent a kapcsolat idején, szóval törölni/tiltani nem tudták egymást, de a párom nem is az a fajta, ő most is bejelölné, csak nincs értelme így, hogy köszönni sem hajlandó a lány.
2013. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zakathol ***** válasza:
Mivel mindkettőnknek normálisan van beállítva a facebook (nincs publikus információ sehol), elég volt letörölnöm. Tiltani felesleges, megnézni az adatlapján úgyse tudok semmit, még a profilképét se, csak kicsiben.
2013. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csak kicsiben az nem igaz... facebook photo zoom ;)
2013. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zakathol ***** válasza:

#3: Azért érzed az iróniát abban, hogy letörölsz valakit az ismerőseid közül - ismerősként ugye látod mindenét -, aztán letöltesz egy programot, hogy mégiscsak megnézhesd a képeit?


Nem azért töröltem, hogy nézegessem. Azért töröltem, hogy ne. És mert nem érdekel, hogy mi van vele. Ennyi.

2013. nov. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem vannak exeim az ismerőseim között. Minek töröljem őket, ha egyszer ismerem őket? Bármikor jól jöhet, hogy el tudom érni őket valahogy. Nézegetni nem szoktam, annyira már nem érdekelnek, de mint ismerősok, simán "elférnek" a facebookon.
2013. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem az előző vagyok csak ugyanaz a százalék :)

Én le szoktam tiltani őket régebben, most már csak szimplan törlőm őket. Volt aki egy év után bejelölt és ismerősök vagyunk.Másokkal nem vagyunk azok. Mindenkit én töröltem ki nekem megkönnyíti a továbblépést. De ha már túl vagyok rajta akkor már megtűrőm ismerőseim közt.

2013. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Torles. Kiveve a legelso exem, mert vele lelki tarsak vagyunk, majdnem naponta beszelunk (nem akarunk semmit egymastol).
2013. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik ex a legjobb barátom, bár kifejezetten nem jártunk együtt. Vele ismerősök vagyunk. Kommentelni is szokott néha:) sokat beszélünk.


van egy másik ex, akivel nem volt hosszú kapcsolat, ő is ismerős, fény évente 1x ha beszélünk. Nem vagyunk rosszban, csak Amióta a férjemmel együtt vagyunk ritkábban keres meg. Kicsit érzékenyen érintette amikor a szakításunk után 2 hónappal már a férjemmel jártunk együtt....


Van olyan exem is aki 7 évvel a szakítás után bejelölt, de visszautasítottam, mert nem vagyok hajlandó az ismerőseim közt megtűrni. Én szakítottam, de nagyon csúnya vége volt a kapcsolatunknak. Itt amúgy eljegyzés is volt...


Van egy másik ex is, de vele csak iwiwen vagyunk ismerősök. Nem beszélünk.


27/N

2013. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem is törlöm, nem is tiltom őket. Nem az óvodában vagyunk. Annyi, hogy ha nem vagyok kíváncsi a bejegyzéseire, akkor leiratkozok róluk. Amelyikkel jóban vagyok annak néha megnézem az adatlapját, képeket. Akivel meg nem annyira, annak nem:) Mondjuk az egyik ilyen exem már 3x törölt az ismerősei közül, de hát ő amúgy is elég gyerekes volt.
2013. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!