Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő alatt hevertétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt hevertétek ki ténylegesen a szakítást?

Figyelt kérdés

Hány hónapba vagy évbe tellett? Kiheverhető egyáltalán? Ráadásul első szerelemről van szó. Perpill úgy érzem, hogy soha nem leszek túl rajta. Mikor lesz már jobb? (még csak pár hetes a dolog és nagyon fáj a hiánya) Ti mikor éreztétek úgy, hogy már nem fáj annyira?

köszi a válaszokat! történet is jöhet! :) 20L


2013. okt. 30. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi három hónapja szakítottunk. Szintén első szerelem. Az első két hónap az katasztrófa volt, minden nap gondoltam rá, volt hogy néha találkoztunk is. Aztán már egy hónapja nem láttam, éli ő is az életét és én is. Most már annyira nem rossz...Még mindig gyakran eszembe jut, de már inkább olyan közömbös. 17L
2013. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kb 6 éves volt a kapcsolat. És nagyjából 3 hónapig tartott hogy picit feledésbe merüljön a dolog+vagy 15 tank benzinbe a motoromba. De utána határozottan jobb lett! Fel a fejjel az idő segíteni fog!


28/F

2013. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Mindenki nehezen heveri ki az első szerelmét. De próbáld valahogy elterelni a figyelmed róla, és próbálj nem agyalni főleg ha úgy érzed ez volt a helyes megoldás. Nem mindenkinek sikerül megtalálnia az igazit elsőre. Rengetegen vagyunk még a bolygón, és valljuk be nem könnyű megtalálnunk a sok közül, aki igazán hozzánk való. Ezt neked kell eldöntened hogy neked ő kell e vagy csak amiatt van szükséged rá mert ő az első.


Semmi rossz nincs abban ha nem passzoltatok össze. Csak azt tedd ami boldoggá tesz. :)

2013. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-4hónap után már sokkal jobb volt.Amíg teljesen túl voltam rajta az kb fél év volt.Mostmár ott tartok/unk,hogyha összefutunk puszi-puszi,beszélgetünk kicsit.Neki azóta van új barátnője,rendes kiscsaj,szóval örülök,hogy boldog.:) Pedig nagyon megszenvedtem ám eleinte én is a szakítást.Ő szakított.

Na meg nekem is van már más.

Annak viszont örülök,hogy azért a jó viszony megmaradt köztünk.

2013. okt. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem annyira friss, hogy konkrétan 2 napja történt... Többször szakítottunk már, és mindig más volt, de ugyanúgy szenvedtem... És az idő az amit utálok, mert akkora hatalma van, hogy az hihetetlen... Ilyenkor nagyon lassan telik, és nehéz másra gondolni...
2013. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát én valójában annyira megszenvedtem,hogy belehaltam.

Egy orosz katona voltam kb 150-200 évvel ezelőtt, tiszti család sarja,ő pedig egy viszonylag szegényebb család 3gyermekének egyike. Nagyon nagy volt a szerelem köztünk, de sajnos háborús idők jöttek és nekem el kellet mennem a frontra. Mikor hazatértem szabadságra, a lány már másé lett,egy gazdagabbé. Nem tudtam elfogadni a döntést, és láttam rajta is,hogy szenved.Újra a frontra kellett mennem,de már nem tértem haza többé.

Akkor 6éves kapcsolat állt mögöttünk, legközelebb 2005-ben találkoztunk össze,persze teljesen más környezetben, és kicsit másabb(de nem sokkal) külsővel.

2012-ig tartott ez is, mert a sámánok újra szétszedtek minket.

Most próbálom áttörni a gátakat,hogy még ebben az életben sikerüljön,mert akkor várhatok megint jó pár évtizedet.

2013. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!