Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 éves pasi és 17 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves pasi és 17 éves lány között működhet valami?

Figyelt kérdés

Itt ismerkedtünk meg, egyáltalán nem volt ilyen szándékom, soha nem is néztem meg az ennyivel fiatalabbakat. Egy kis zűrös életű, de kedves, csupa szív lányka. Találkoztunk párszor, aztán nyilván volt vonzalom és lefeküdtünk végül. Én voltam neki az első.


Ő nagyon akarna többet, kapcsolatot, de nem tudom, hogy ez mennyire működhetne. Jól érzem magam vele, de nem akarom elvenni a fiatalságát, meg egyáltalán, erős kétségeim vannak, hogy ekkora a korkülönbség.


2013. nov. 19. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már megdugtad annyit igazán megtehetnél, hogy megpróbálod.
2013. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hajrá, működhet.


UI: Nem egy vaskalapos erkölcsű a lány, ha odaadta magát pár alkalom után.

2013. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 theBarbi ***** válasza:
Én 18 vagyok a barátom 26 és csodálatosan megvagyunk 1 éve! Szerintem érdemes megpróbálni! :)
2013. nov. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanilyen körkülönbségű volt az én egyik kapcsolatom, mi is 24 F-17 L voltunk és remekül működött.

Azt meg miért gondolod, hogy elveszed a fiatalságát? Más lányoknak is van ilyen korban komoly kapcsolatuk, az meg teljesen mindegy, hogy egy 18 évessel vagy egy 24 évessel, ugyanúgy eljárhattok szórakozni, kikapcsolódni.

2013. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kor csak 1 állapot...
2013. nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!