Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok ok lenne a szakításra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ok lenne a szakításra ha nem hiányoznátok a párotoknak?

Figyelt kérdés
Ha nem keresne 3-4 napig és ez szerinte rendben lenne.
2013. nov. 19. 17:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Meg az a problémám, hogy ha keres is, akkor is olyan érzésem van mintha csak kényszerből kérdezné meg, hogy mi van velem. Igazából nem is nagyon érdeklődik felőlem. Néha-néha odavág nekem egy "mizu"-t.


1 hónapja vagyunk együtt, szóval még nagyon a kapcsolatunk elején járunk és még így se keres. Pedig az elején mintha jobban érdeklődnének a fiúk, de ő már az elején se..

2013. nov. 19. 18:15
 12/17 A kérdező kommentje:

#10 Uhh.. szegény :S


Nem tudom, hogy van-e más a képben. Említette, hogy a munkahelyén van egy csaj, aki nagyon nyomul rá és elég jó csaj, kb kimondta, hogy szívesen lefeküdne vele.. de kapcsolatra nem kellene neki.

2013. nov. 19. 18:18
 13/17 ASOT ***** válasza:

Akkor jól indul ez a kapcsolat.

Én 1x azért beszélnék vele erről.

Aztán meglátjuk mit mond és mit tesz.

És szerintem ha nicns változás akkor feleslegesen kínlódsz meg vesződsz egy ilyen kapcsolattal. (még az elején vagy)

2013. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is az lesz, hogy beszélek vele, aztán meglátom mi lesz. Köszi a segítséget!
2013. nov. 19. 18:52
 15/17 anonim ***** válasza:

Én az egyik exemet ezért dobtam ki. Ha én nem kerestem, ő nem keresett, 3-4 napig cseszett felhívni pl az első éjszaka után...és utána is ilyen volt. Beszéltem is vele erről. Azt mondta ő nem ragaszkodó típus.


Eleinte próbáltam elfogadni, hogy ő ilyen, de nem ment... Nos másfél hónapig bírtam. Aztán megmondtam neki hogy nekem nem ilyen pasi kell és szakítottam. Utána még én voltam a r...banc szerinte...


Szerencsére a férjem nem ilyen hideg, és nemtörődöm...:)

2013. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Egy beszélgetésre adna okot. Semmi másra.

[link]

2013. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Beszélgetni is azzal lehet aki hajlandó elmondani mi a baja. Az enyém még erre is lusta volt ezért nem volt értelme húzni. Aki szeret annak hiányzol és akinek hiányzol az nem bírja ki 3-4 napig..ezen szerintem a beszélgetés sem segít.

"Megtanultam hogy aki nem keres annak nem hianyzom és akinek nem hianyzom az nem szeret."

Akit érdekelsz, keres téged. Aki látni akar, talál rá időt. Aki akar téged, az megtalál. A többi csak kifogás...

2013. nov. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!