Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek ezzel a kapcsolattal?

Figyelt kérdés
A barátommal majdnem egy éve vagyok együtt viszont történtek veszekedések konfliktusok elegem lett untam mert én meg szerettem volna oldani ő meg hiába mondta,hogy megértette és tesz ellenne nem.. de volt amikor nem is akart tenni ellene.. csúnyán beszélt velem kifordult magából már többször és ez nekem nagyon rosszul esett és már nem egyszer gondolkoztam , hogy vége! és úgy éreztem, hogy a kapcsolatunk se régi főleg folyamatosan együtt vagyunk a hétköznapokban is... egy rossz pillanatomban egy fiúval elmentem és ittunk és megcsaltam(csak csók történt többször) a barátom és nem tudom hova tenni , hogy tényleg szeretem-e a barátom vagy sem .. mert van így ... meg úgy is .. és másnap szakítottam vele azzal a nyomós okkal , hogy nem szeretem pedig lehet nem is így van és mondtam neki, hogy vége. nagyon kibukott, iszonyatosan és ő vissza szeretne kapni engem .. de , hogy nézzek így a szemébe?.. persze ezt a megcsalást nem mondtam el neki..nem is akarom! borzasztó, bűntudatom van kissé, hogy nekem az nem is számított csak történtek a dolgok és másnap szakítottam a barátommal akkor most ez nem is lényeges amit tettem?.. ha elmondanám csak súlyosbítaná a helyzetem, helyzetet? így is azt mondta nekem csalódott bennem. mit kezdjek ezzel az egésszel..azt mondta a barátom.. már csak az exbarátom, hogy teljesen összezavartam és nem szeretné, hogy az érzéseivel játszak..
2013. nov. 19. 18:03
 1/2 A kérdező kommentje:
még annyi, hogy én nem akartam őt megcsalni! de ha ennyit tett, hogy csak ittam akkor valami nagyon nem okés a kapcsolatunkban :(
2013. nov. 19. 18:07
 2/2 Laylah ***** válasza:

Hagyd az egészet. Az alkohol kihozza az emberből, amit amúgy nem akar, hogy a felszínre kerüljön. Azért írom itt neked a példabeszédet, mert én ugyanebben a cipőben már többször is jártam, és arra jutottam, hogy ha valakit meg tudok csalni (én is csak csókkal), akkor nem szeretem igazán, onnantól pedig nincs értelme az egésznek. Hagyd most békén, ne keresd, ne beszélj vele többet, mint amennyit muszáj, mert neki is, de úgy látom, neked is fel kell még dolgozni ezt az egészet. Most erősnek kell lenned, és nem szabad visszafogadnod, elgyengülnöd, mert csak folytatódik tovább az eddigi szenvedés, sőt, még rosszabb is lehet, mert eltűnik a bizalom nagy része is. Ami pedig a legfontosabb, hogy nemhogy neki, senkinek ne mondd el, hogy megcsaltad, mert csúnyán visszaüthet az egész! Hagyd meg abban a tudatban, hogy végig becsületes voltál, és tényleg az érzelmek gyengülése volt az egyetlen oka a szakításotoknak. Időbe fog neki/neked telni, de fel fogjátok dolgozni. Csak ahhoz az is kell, hogy ne legyetek egymás nyakán folyton. A bűntudatot felejtsd el; fogd fel úgy, hogy egy végső bizonyíték, löket volt arra, hogy rájöjj, nem az exed az, akivel le szeretnéd élni az életed. Aki pedig csak ígérgeti, hogy megváltozik, és nem történik semmi, annak ne higyj ezzel kapcsolatban. Soha többé. Mert nem fog megváltozni; és ha annyira szeretne, mint amennyire mutatja most, akkor igenis megtette volna érted, hogy legalább megpróbálja.

A legtisztább út, hogy hagyod a fenébe, hadd felejtsen el, így nem játszol az érzéseivel sem, meg a sajátoddal sem. Maradj a fenekeden és ne tálalj ki, mert abból oltári balhé lesz. Kezdj el felejteni!


23/L

2013. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!