Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért aláztak le tök idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért aláztak le tök idegen nők? Miért jó ez nekik?

Figyelt kérdés

Tegnap rámparkolt két csaj, én utánuk mentem az üzletbe hogy megkérjem őket hogy álljanak arrébb. Épp beszélgettek, én normálisan kedvesen odamentem hozzájuk. Kb. így zajlott.


- Sziasztok (normális voltam, udvarias, talán mosolyogtam is mint mindig)

- Helló (furcsállóan néztek)

- Megkérhetlek hogy arrébb állj a kocsiddal, nem tudok tőle elmenni?

- Ja, persze (közönyös fejjel)


Utána a fülem hallatára, még ott álltam, elkezdtek röhögni hogy "Már azt hittem akar valamit" "megijedtem hogy fel akar szedni" és rendesen a pofámba vigyorogtak még 3 percig.


Ma is megyek az utcán, elmegy egy csaj mellettem, megelőz, lassít és visszanéz rám vagyis inkább elkezdett bámulni majd elröhögte magát. És ott röhögött percekig amíg a lámpánál álltunk. Mi ez?


Nincs bennem semmi különös, ingben, szövetkabátban, farmerban voltam mint a munkában. Hajam 24 évesen nem nagyon van, ezért teljesen rövidre van vágva, de mivel elég kigyúrt vagyok még passzol is.


Mi ütött a nőkbe? Mi az istenért nevetnek ki? Mire jó ez?


Amúgy volt már 3 komoly barátnőm, a legutóbbi 4 évig. Szerintem sem vagyok egy túlzottan jóképű, de sok csajnak bejövök akik a nem a plázafiú stílusra mennek. Ha nem is jövök be sok csajnak nem értem miért kell ezt nyiltan kinyilvánitani. Még ha próbálkoznék is náluk mondják hogy "van barátom" ne pedig pofánröhögjenek.


Mit gondoltok?



2013. nov. 19. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Valaki mintha paranoiás lenne és a világ közepének képzelné magát:)
2013. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert lelketlen perverzek
2013. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem is értem, olyan rossz, nagyon gonoszak az emberek. El nem tudom képzelni, hogy hogy nézhetsz ki, ha így nyíltan kinevetnek, de Te azt írod, hogy nem rosszul. Ezekkel a nőkkel volt baj, nem veled, szerintem ne vedd magadra.
2013. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyenek vagyunk mi nők, de hála Istennek,hogy vannak férfiak ,akik egyensúlyozzák a mi gonoszságunk és perverzitásunk .
2013. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tarnolf ***** válasza:

Nem csak veled van ez, de az ilyen nőkkel ne foglalkozz, az ilyen emberek lelketlenek és ostobák.


Élvezik egyébként, hogy megalázhatnak másokat, bár nem tudom mit lehet ebben élvezni, szerintem ez egy alpári dolog.

2013. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet volt rajtad egy hatalmas pattanás, ami épp kifakadni készült, ezért bámult a csaj a lámpánál
2013. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem kell magadnak bemesélni, hogy rajtad röhög valaki az utcán, és akkor nem lesz probléma.
2013. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Eleg kigyurt vagy, onbizalommal tele, rovid haj.

Ahogy itt leirtad, te vagy az a¨kigyurt kopasz allat¨ ami 10 evvel ezelott meg bejött a plazacicaknak. Most viszont mar szerencsére ciki. Ez nem ellened szól, csak a kulso stílusodnak ami mar szerencsere nem annyira meno.

2013. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolsónak nincs igaza, mindenkinek más tetszik és, ha a többség szerint nem is "menő" valami, attól még normális ember nem röhög hangosan az utcán valakinek az arcába.
2013. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!