Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szerintetek mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mennyi alapja van ennek?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 19. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Volt már olyan szakításom, amikor még szerettem az illetőt, de olyat tett, amiért nagyon haragudtam. Akkor kíváncsi voltam, hogy mit reagál, ezért mondtam neki, hogy zárjuk le. De szakítottam már azért is, mert nem szerettem a másikat, szóval arra ez a mondás nem igaz.
2013. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én inkább a ismerkedési fázisra értve kérdem.. arra mennyire igaz ez ?
2013. nov. 19. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerkedési fázisra baromság... "tesztelni", hogy mennyire akar minket a másik? Amikor még nem is ismerjük egymást? :D

Aki ismerkedési fázisban elszalad, az inkább nem szeretné megismerni a másikat!

2013. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van alapja. Igen, ez egy teszt, de elég jól lehet vele szűrni, hogy valóban én kellek neki, vagy csak egy lány, tökmindegy, ki. Ha én kellek neki, jön utánam. Ha csak valaki, akit megdughat, akkor elmegy és keres egy könnyebb prédát. Ez esetben nem is baj, hogy nem rabolta az időm.
2013. nov. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!