Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi mindent megkap a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi mindent megkap a párjától, akkor nem néz másik nő után?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha megadok neki mindent, szex, hűség, ragaszkodás, szeretet, akkor...szóval mit gondol ilyenkor egy pasi?

Hogy oké, itthon minden rendben és megkapok mindent, akkor minek más?

Vagy a pasik töbsége egy "disznó", és nem érdemes törnie magát a nőnek? Úgyis félremegy?

Idióták kíméljenek, normális választ várnék! Köszi!


2008. júl. 10. 13:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Akkor a titok abban rejlik, hogy a vadászösztönt "etetni" kell. Na most ez elég hülye megfogalmazás, de... szóval a nőnek mindig titokzatosnak kell lennie egy kapcsolatban és mindig el kell csábítania a férfit? Így nem lehet uncsi egy kapcsolat?
2008. júl. 10. 14:28
 12/15 anonim ***** válasza:

"szóval a nőnek mindig titokzatosnak kell lennie egy kapcsolatban"


Ez megint csak olyan, hogy nem mindenkinél válik be. Ugyanis ezzel azt is elérheted, hogy a párod azt gondolhatja, hogy nem szereted eléggé, vagy nem bízol benne, azért nem tudsz megnyílni előtte. Nincs recept, ami mindenkinél beválna.

2008. júl. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs általános recept. Régebbi szerelmemnek az kell, hogy egy nő kiismerhetetlen, titokzatos legyen, hogy ne váljon unalmassá. Szerintem ez csak felszín, továbbá nagyon fárasztó mindig egy kicsit szerepet játszani és készenlétben állni. Jelenlegi páromnak (9 éve vagyunk együtt) az a fontos, hogy érezze, hogy szeretem, úgy gondolja, minéljobban ismer valakit, annál izgalmasabb, ahogy változik meg fejlődik. Na persze a szex is nagyon alapdolog.:) Ismerek olyan pasikat, akinek a nő kiteheti a testét-lelkét, akkor is megcsalja.

Meg mégegy: hány olyan házaságot láttál, ahol a felek életük végéig, sok tíz év alatt rendületlenül, önszántukból lélekben is hűségesek voltak egymáshoz? Nem kell a hűség-kérdést túlmisztifikálni szerintem.

Javaslom Müller Péter Szeretetkönyvét és Erich Frommtól a Szeretet művészete c. könyvet.

2008. júl. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként Müller Péter összes könyvét olvastam, a kedvenc íróm! Ajánlom mindenkinek.
2008. júl. 12. 15:06
 15/15 anonim ***** válasza:
22 éves házas férfi vagyo, + 3 év eggyüttjárás... Még a feleségem nem csaltam meg!! De nem is volt fejfájós jelenete!!! amit kell mindketten megadunk egymásnak, akkor meg minek? 10 perc kurvázásért felrugni egy kapcsolatot-házasságot??!!
2008. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!