Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg esélytelen, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg esélytelen, hogy a 10-es skálán nálam több mint 2 ponttal magasabb szintet elérő lánnyal összejöjjek?

Figyelt kérdés
Vagy ha összejöttem, az a kapcsolat tartós legyen?
2013. nov. 20. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
dehogy is, simán összejöhet
2013. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
ha te 2-es vagy, a nő meg 4-es, akkor esélyes.
2013. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 II.Dartheon ***** válasza:
100%

Hát ha így állsz hozzá, már elbuktad a csajt..

Nézd, az a fontos hogy te hogyan állsz hozzá a dologohz, ha így, hoyg "esélytelen, de megpróbálom, hogy ihazam legyen" ez így nem jó... ezt hívják (negatív)önbeteljesítő jóslatnak...

Szerintem mindenre van esély, és ne add fel, legyél optimista a céljaidat illetően, ne a nehézségeket nézd, hanem a célt.

2013. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És azt ki az isten állapította meg, hogy ő 2 szinttel magasabban van, mint te?
2013. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi alapján érte el ezeket a pontokat?

Ugyanolyan büdöset kullant mint bárki.

Két füle van, két szeme, meg egy szája.

Nő, tehát puncis, és cicis, tehát fiúknak való.

Mi a szar kell még ahhoz, hogy rányomulj???

Na ezért van az, hogy a sok kis pattanásosképű csak veri a Müller Roxána féle nőkre de egyet sem fog megkurjantani közülük. Menj rá, szedd fel, szard le mit érzel. Ha a személyiséged jó megkapod. Nincs pontozás, nincs olyan, hogy jobb.

Kövér vagyok, hosszú hajú és a ti tízes skálátokon 101-et érek el, mert fantasztikus vagyok, irigylésreméltó, a nők álma és minden titkok tudója az ágyban. Na?

Vagy kezdjek el én is nyekeregni, hogy jajj én puhos vagyok azt a feszes csöcsű csajt sosem kapom meg. Ha ezt tettem volna sosem kaptam volna meg, de végül ő mászott rám. Majdhogynem külön kérvényt nyújtott be, hogy ugyan már dugjam már meg, mert veszettül tüzel!


Ididóták

2013. nov. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Idióta.
2013. nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne viccelj te gondolod magadnál 2 ponttal jobbnak a lányt

Az a baj, ha azt mutatod, hogy nem vagy elég jó ő is úgy gondolja, hogy kevés vagy . . .

Egyébként bárkit össze lehet szedni csak figyelni kell =)


Vagy a külső vagy a szöveg alapján ha nincs meg a külső a jó szöveggel még a ringben vagy =) Tudj mg minél többet róla és máris nagy előnyre teszel szert

2013. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!