Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet egy helyes fiú egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet egy helyes fiú egy ronda lányt? (L/16)

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez a kérdés most hülyén hangzik,mert elvileg bárki szerethet bárkit,de tényleg létezhet ilyen? Év elején új fiú jött az osztályba.Minden csaj rögtön odalett érte,mert tényleg iszonyúan helyes,meg laza.Szóval álompasi. Én nem vagyok egy álomcsaj,sőt...A legnagyobb baj velem,hogy duci vagyok.Viszont jótanuló vagyok,így a fiú megkért,hogy matekozzak vele egy kicsit,mert nem érti az anyagot. Szóval egyik délután összeültünk matekozni,utána bejelölt facebookon is. És ott is beszélgettünk.Először csak a tanulásról,aztán már mindenféléről. A legjobb barátnőm akkor azt mondta,biztos tetszem neki,de én nem hittem el,mert nálam sokkal jobb csajok közül válogathatott volna. Folyton körülzsongták a menő lányok. Aztán eltelt pár hét úgy,hogy délutánonként matekoztunk,esténként meg face-en beszélgettünk. És végül elhívott kajálni. Azt hittem,csak viszonozni akarja valamivel a korrepetálásokat. De haza is kísért,és megcsókolt. Aztán írt face-en,hogy lennék-e a barátnője,de nem tudtam,hogy mit válaszoljak,így nem írtam vissza. Nem hittem el,hogy ez tényleg megtörténhet velem. Másnap a suliban is rákérdezett,és én igent mondtam,de azóta is olyan furcsa az egész. Tudom,hogy őt cikizik ezért a haverjai,de úgy tesz,mintha nem foglalkozna velük.Ha a folyosón meglátnak minket együtt,összesúgnak a hátunk mögött. 3 hete vagyunk együtt,és eddig minden nagyon jó. Csak ezek a beszólogatások másoktól... Félek,hogy mi lesz,ha emiatt elhagy engem? Bár ő folyton mondja,hogy én vagyok a legszebb és a legnormálisabb lány a suliból,és velem akar lenni. Szerintetek ne aggódjak? Nem akarom elveszíteni.
2013. nov. 20. 13:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Itt az ideje,hogy valtoztass magadon (a kulsodon),minnel elobb
2013. nov. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
ha duckómackó vagy és csak 16 éves, akkor most még simán lehet belőled némi edzéssel és kitartással jó csaj, és a bőröd és vissza fog húzódni, és nem lesz az, hogy egész életedben rondának érzed magad és minden pasinak csak szexre fogsz kelleni.
2013. nov. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 moonlightsentinel ***** válasza:

Hát kicsit keményen írta le az első a dolgot, de igaza van. Most még leszarja, hogy beszólagtnak a hátatok mögött, meg a haverjai véleményét is, meg azt is, hogy léteznek nálad jobb csajok... de ha elmúlik a rózsaszín köd, észre fogja ezeket venni.

Nem azt jelenti, hogy csinálj magadból egy überszexi topmodellt, mert nyilván nem azt szerette meg... de ha még magad szerint is "ronda" vagy, akkor igenis figyelj kicsit jobban oda a külsődre. Ennyiről van szó, nem nagy dolog.

2013. nov. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem arról van szó, hogy ideje kiosztani egy-két pofont! A legnagyobb szájúakkal kezdve!


20/F

2013. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
képet
2013. nov. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nemrég elkezdtem futni. Azóta is minden nap futok,amennyit bírok.És kaptam egy szobabiciklit is.De tudom,hogy soha nem leszek vékony,hosszúcombú lány,mert nem olyan az alkatom. A csontozatom is erős,és most még van rajtam némi felesleg is. (Remélhetőleg majd lemegy.) Viszont a szüleim elég régimódiak ,és nem hagyják,hogy sminkeljem magam. Szerintük így vagyok szép. Szóval nem tudom,mit tehetnék még...
2013. nov. 20. 13:43
 7/17 anonim ***** válasza:

"Viszont a szüleim elég régimódiak ,és nem hagyják,hogy sminkeljem magam. "


16 évesen ez ultragáz, ilyesmit nem mondhatnak meg a szüleid, mivel szabad ember vagy.


20/F

2013. nov. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

alljunk meg egy szora. a sracnak tetszettel ducin is, hiszen randira hivott es egyutt vagytok. ez azt jelenti, hogy tetszel neki, nem? de.


az onbizalomhianyod novelheted es az egeszseged szempontjabol sem teljesen mindegy, ha leadsz par kilot es formalod a tested.

ezzel egyreszt megmutatod magadnak, hogy kepes vagy ra, masreszt a srac is ertekelni fogja.


aztan aki beszol, az meg elmehet melegebb eghajlatra :) ne torodj masokkal, ha te boldog vagy, ne szoljon bele senki.

2013. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"De haza is kísért,és megcsókolt. Aztán írt face-en,hogy lennék-e a barátnője,de nem tudtam,hogy mit válaszoljak,így nem írtam vissza. Nem hittem el,hogy ez tényleg megtörténhet velem."

Pedig megtörtént. A Duci lányok is tudnak szépek lenni és szeretjük ám őket is! :) OK, hogy nekünk a külső többet számít mint a lányoknak, de a szépség relatív. egy husi csaj is tud úgy öltözködni, viselkedni kinézni, hogy bizony felkelti a figyelmet és kívánatos. Nem csak a nádszálvékony, homokóra alkatú törékeny madárcsontú nagycsöcsű csajok (ilyen természetesen nem létezik csak beavatkozással) lehetnek szépek.

2013. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem becsüld meg ezt a fiút, értelmesebbnek tűnik, mint a kortársai és az ismerősei. Láthatóan őt nem zavarja, hogy ilyen vagy, sőt lehet, hogy neki pont ez tetszik benned. Nem mindenkinek a vasággyal 45 kilós lányok az esetei.

Próbálj meg nem foglalkozni a beszólásokkal, tudom nagyon nehéz, de próbáld meg ignorálni őket. Átéltem én is, fiatalabb koromban én is duci voltam, kaptam hideget meleget rendesen.

2013. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!