Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet egy helyes fiú egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet egy helyes fiú egy ronda lányt? (L/16)

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez a kérdés most hülyén hangzik,mert elvileg bárki szerethet bárkit,de tényleg létezhet ilyen? Év elején új fiú jött az osztályba.Minden csaj rögtön odalett érte,mert tényleg iszonyúan helyes,meg laza.Szóval álompasi. Én nem vagyok egy álomcsaj,sőt...A legnagyobb baj velem,hogy duci vagyok.Viszont jótanuló vagyok,így a fiú megkért,hogy matekozzak vele egy kicsit,mert nem érti az anyagot. Szóval egyik délután összeültünk matekozni,utána bejelölt facebookon is. És ott is beszélgettünk.Először csak a tanulásról,aztán már mindenféléről. A legjobb barátnőm akkor azt mondta,biztos tetszem neki,de én nem hittem el,mert nálam sokkal jobb csajok közül válogathatott volna. Folyton körülzsongták a menő lányok. Aztán eltelt pár hét úgy,hogy délutánonként matekoztunk,esténként meg face-en beszélgettünk. És végül elhívott kajálni. Azt hittem,csak viszonozni akarja valamivel a korrepetálásokat. De haza is kísért,és megcsókolt. Aztán írt face-en,hogy lennék-e a barátnője,de nem tudtam,hogy mit válaszoljak,így nem írtam vissza. Nem hittem el,hogy ez tényleg megtörténhet velem. Másnap a suliban is rákérdezett,és én igent mondtam,de azóta is olyan furcsa az egész. Tudom,hogy őt cikizik ezért a haverjai,de úgy tesz,mintha nem foglalkozna velük.Ha a folyosón meglátnak minket együtt,összesúgnak a hátunk mögött. 3 hete vagyunk együtt,és eddig minden nagyon jó. Csak ezek a beszólogatások másoktól... Félek,hogy mi lesz,ha emiatt elhagy engem? Bár ő folyton mondja,hogy én vagyok a legszebb és a legnormálisabb lány a suliból,és velem akar lenni. Szerintetek ne aggódjak? Nem akarom elveszíteni.
2013. nov. 20. 13:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha csak kicsit is duci vagy, akkor fektessél rengeteg energiát abba hogy csinos testű csajjá válj. Ha van akaraterőd a tanuláshoz, akkor legyen ehhez is.


Ne nasizz, mozgás nem csak a kalóriák égetéséhez kell, hanem a gyors anyagcseréhez is, csak nagyon keveset vacsorázz.


Baráti körömben azt látom, hogy akik elhíznak (srácok, csajok egyaránt), azok elcseszik minimum a magánéletüket.

2013. nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Andizsuzsi ***** válasza:

Ha elfogadod egy olyan ember tanácsát, aki anyád lehetne korban bőven, akkor szívesen megnyugtatlak: kifogtál egy érett, normálisan gondolkodó fiút, aki nem az üres fejű cicákra bukik. Gondolom olyanban is volt bőven része. DE. Ha nem hagyod abba önmagad marcangolását, akkor arra rá fog menni a kapcsolatotok, és elmondhatod majd, hogy lám, lám, tényleg nem érdemelted meg.

Fogadd el bátran, hogy te kicsit ducibban is vonzó vagy, teszel is azért, hogy jól nézzél ki, élvezd az életet. A sminkkel kapcsolatban meg csak annyit, hogy rajtunk, 50 felé valóban valamit tud javítani, de te szép vagy anélkül is. Ne értékeld le önmagad.

2013. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm! :)
2013. nov. 20. 14:17
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a kérdést és minden választ, de mi az, hogy nem lehetsz vékonyabb? És ők?

[link]

[link]

[link]


Mozgás + odafigyelés az étkezésre!

2013. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ha el sem olvastad végig,akkor minek válaszolsz? Na mindegy...
2013. nov. 20. 23:08
 16/17 anonim ***** válasza:

Összefoglalva a hozzászólásokat, csajok (azt tanácsolják hogy fogadd el ducinak magad (gondolom barátnőidtől is ugyanezt hallod), srácok meg megmondják frankón, hogy a tanuláson kívül az alakformálásba is érdemes energiát fektetned.


Hogy kire hallgatsz az a te döntésed. Húgomnak esküvője előtt esett csak le, hogy még a koszorúslánynak választott barátnőiben is ösztönösen bent van a másik nővel szembeni versenyszellem (kevésbé szépen mondva irigység), mikor esküvői ruha nézéskor a legkevésbé előnyös ruhákra akarták rábeszélni, nehogy túlságosan túl ragyogja őket.

2013. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen,tényleg megfigyelhető,hogy milyen típusú választ adtak a fiúk,és milyet a lányok. Ebből leszűrtem,hogy végülis a fiúk szerint nem létezhet ilyen. Hiszen egyből jöttek a jótanácsok,hogy mennyit fogyjak,hogyan,mit változtassak magamon. És igen,szeretnék fogyni,és rajta vagyok az ügyön,de magam miatt.Nem pedig azért,hogy pasit fogjak,vagy épp a mostanit megtartsam. Amúgy beszélgettem erről tegnap a barátommal,és biztosított arról,hogy úgy szeret ,ahogy vagyok,de ha fogyni szeretnék,abban is támogat. Eljön velem futni is. :) Úgyhogy szép az élet! :D
2013. nov. 21. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!