Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek akkor ha a párotok bejelenti, hogy amíg te otthon éppen falat glettelsz addig ő elmegy egy másik nővel kosármeccsre?

Figyelt kérdés
Féltékeny nem vagyok mert évek óta jár ezzel a nővel meccsre! Csak az fáj, hogy én is szívesen csatlakoznék de azt nem akarja! Hogyan lehet erre helyesen reagálni úgy hogy ne azt higgye, hogy féltékeny vagyok?
2009. nov. 19. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

nemakarja h csatlakozz??? figyi, ez sztem már régen rossz.

azmég úgy ahogy hagyján, h már régóta egy nővel jár kosármeccsre, de hogy ne engedje hogy csatlakozz....sztem ez nemoké.

2009. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Ne érdekeljen..Engedd el.Ne féltékenykedj,ha meg akar csalni,akkor meg is fog..Legközelebb..Amikor ő majd egy jó kis filmet akar veled megnézni,(vagy hasonló),akkor te meg jelentsd be,hogy bocsi,de meghívtak a haverok sörözni a..mittomén..kedvenc kocsmádban..Én tutira ezt tenném,ha meg hisztizik,akkor mondj el neki mindent,hogy te hogyan érezted magad,mikor ő csinálta ezt..

20/F

2009. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
csak én akadtam fenn azon, hogy te falat glettelsz, és ő meg nem segít? o_O
2009. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát tudod az nem úgy van, hogy engedem e vagy sem! Ha ő megy akkor megy! Nemrég költöztünk ide a házfelújítást jóformán egyedül csinálom. Ő nem nagyon ért az ilyen munkákhoz,bár néha segít! Olyat nem tehetek meg hogy elmegyek akárhova is,nem is ismerek itt senkit! A barátaim és családom 200 km-el odébb hagytam miatta! És egyébként sem vagyok olyan! Örülök ha a szabad időnk együtt tölthetjük
2009. nov. 19. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:
ne hogy már egy lány egyedül csinálja a lakásfelujítást. dobd le magad a tv elé, és mondd meg neki, hogy ha ő szórakozhat, akkor neked is jár, szóval majd ha visszajött, folytatjátok ketten a munkát.
2009. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

őszintén? én helyből szakítanák. ez

gy kihazsnál téged, hogy na. és méghozzá ilyen nyíltan, h ő közben csajjal meg kosármeccsre.

bocs, de ezt normális nő nemvieselné el, ennyi büszkeség mindenkiben van, ez alap.

2009. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nő és a kosárlabda magyarországon? XD
2012. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!