Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom nélküle, vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom nélküle, vissza akarom kapni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szakítottam anno a barátnőmmel, aki az osztálytársam. Ő sem volt ellene, hiszem miután egy összezördülés során mondtam, hogy nem vagyok belé szerelmes, és rájött hogy ő sem. Akkor mondta, hogy ezt ne szakításnak, hanem szünettartásnak nevezzük, és lehet, hogy a különtöltött idő segít. Azt gondoltam,ez csak duma.


Azóta eltelt 3 hónap. Mindketten ismerkedünk, de ő unalmasnak találja a srácokat akikkel van, én meg egyszerűen mindenkiben őt keresem. Együtt töltöttünk egy estét, ittunk, mélyeket dumáltunk, táncoltunk, de csók sem volt. Rá 2 napra elmentünk a közös haverokkal bulizni, vele nem táncoltam, szar kedve volt, sírt. Nem mondta, hogy miattam, de szerintem miattam.


Azóta eltelt 3 hét, és mintha kezdene semlegessé válni. Mit tegyek, hogy újra vonzódjon hozzám és ismét egy párt alkossunk? 2 hét múlva közös buliba megyünk, utána egy hétre meg szalagavató. Arra gondoltam, ezeken majd befűtöm, és szalagavató után elmondom Neki az érzéseim, hogy lássa, hogy komolyan gondolom, nem egy bulin fogok összejönni Vele.


Elmondom Neki, hogy még ennyi idő után is vonzódom hozzá,mikor mással vagyok, Ő jár a fejemben.És ha Ő is vonzódik (különben miért sírt volna), akkor ne legyünk tovább külön. Elmondom,hogy számomra az igazi elmélyült szerelmhez idő kell, amúgy csak egy fellángolás lenne. Hozzáteszem majd, hogy nem szeretném, hogy azt higyje, hogy ha jobb nincs jó ez is, mert számomra Ő sosem lesz egy "jobb nincs" lány.


Szerintetek működhet így a dolog? Vagy már barátzónázva lettem?


2013. nov. 20. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy probat meger, sok szerencset!! :)
2013. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!