Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leírnátok erről a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnátok erről a véleményeteket? Bármit, ami eszetekbe jut róla?

Figyelt kérdés

Szóval. Van egy csaj(?) a fősulin, párom csoporttársa. Eléggé parasztosan öltözködik, olyan... régimódian, a nadrágja olyan, mintha 2-3 hétig se lenne mosva. Már régebben megfigyeltem, éreztem, hogy hajt páromra. Olyanok, hogy közel hajolt hozzá, hogy megadja neki az email címét, de amikor meglátta, hogy jövök hirtelen hátrébb ugrott, amikor párom elment mellette megsimogatta a vállát stb.

Mondtam páromnak, hogy tuti hajt rá, de ő nem hitt nekem. Aztán egyik órán megkérdezte tőle, hogy ki az a sok pasi a tárcájában. A csaj mondta, hogy a volt pasijai, és hogy már egy ideje nincs komoly kapcsolata, csak egy éjszakás. Párom meg kíváncsiságból rákérdezett, hogy korrepetálást vállal-e, szóval hogy páromat bevállalná-e. Erre a csaj mondta, hogy inkább párom részéről ütköznének akadályba (én). Utána megláttam, hogy párom felvette msn-re ezt a libát, de nem beszélték semmi extrát, csak vmi dvd ügyletet, már vagy két hete.

Párom azt mondja, nem kell neki egy átjáróház, semmi pénzért nem cserélne le egy olyan csajra, akit bármikor bárki megkaphat, és sokszor s.eggrészegre issza magát.

Én hiszek neki, de annyira idegesít a csajnak még a jelenléte is. Rühellem. Tudom, hogy párom nem csalna meg, főleg nem vele, már 3 és fél éve együtt vagyunk, mostmár együtt is élünk félig-meddig.

Szeretném, ha leírnátok erről mi a véleményetek, illetve ti mit kezdenétek egy ilyen nyomulós libával?


2009. nov. 19. 13:13
 1/10 Andrewka ***** válasza:

Lehet csak rosszul adtad vissza a történetet, de nekem ebből úgy tűnik h a párod is lépett a csaj felé. SZóval nem elképzelhetetlen nekem h akar egy kósza munerát. Lehet van valami amit te nem adsz meg neki. Lehet mondani sem meri neked mert perverz vagy valami. És úgy gondolja egy ilyen rib@nccal ki tudja próbálni.


22/f

2009. nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Fú, én jól megtépném a csajt!! Vagy legalább is vigyáznék vele, ha bármi gyanús kiderül, adjál neki!! meg a pasidnak is, ha benne volt.
2009. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A párom nincs benne, ő előtte közölte vele, hogy utálja az egyéjszakás kalandokat, és utána csak kíváncsi volt, hogy mennyire könnyen kapható a csaj, azért kérdezte meg, hogy őt bevállalná-e. Azóta 2x beszéltek msn-en, párom tök semleges dolgot kérdezett (órai jegyzet) a csaj meg flörtölt vele, de párom nem reagált rá, ezt tudom, mert olvastam a beszélgetést.


Szerintetek bízhatok páromban?

2009. nov. 19. 18:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha lenne esze a párodnak, akkor békénhagyná azt a libát.. :/
2009. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ő békénhagyja, a csaj nyomul. Párom nem kifejezetten vesz róla tudomást, csak ha valami anyag kell óráról, amin párom nem volt bent.

Eddig így volt, remélem ezután is így lesz.

2009. nov. 20. 23:54
 6/10 anonim ***** válasza:
h msn-en nem beszéltek semmiről, attól lehet h személyesen történt vmi. de nem hiszem. ezt a pároddal kell megbeszélned
2009. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hallottál már olyanról,hogy valaki"rébuszokban beszél"?

Nna szóval mikor előtted mondta a csajnak,hogy "utálja az egy éjszakás kalandokat"azzal elárulta a csajnak,hogy ő benne lenne és szívesen felhúzná magának csak most azért mondtam,hogy utálom ezt a dolgot mert a barátnőm így hátha nem sejt majd meg semmit (én is ezt tenném!)és a csaj meg ugyebár nem h**ye (elvégre is azért jár főiskolába)vette a lapot és gondolták mind a ketten majd kijön a lépés egy numerára!

Úgyhogy anyám LÉGY RÉSEN MERT ITT VAN HÓFEHÉRKE MOSTOHÁJA!

2009. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Beszélj a pároddal, és mondd meg neki, hogy nem tetszik neked a csaj közelsége. Meg kell értenie, hisz tényleg nem csak köszönő viszonyban vannak a leírtak szerint.
2009. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 13:57-es véleményét osztom.Zúzd le a r*bancot.
2009. nov. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hű, nem gondoltam, hogy ennyire elvesztem az írás fonalát. Nem előttem mondta a csajnak a véleményét, hanem vmelyik óráján. Nem hiszem, hogy engem akart megtéveszteni. Remélem. Nem látok rajta semmi gyanúsat.
2009. nov. 23. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!