Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudtam kifogni még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudtam kifogni még egy olyan fiút se aki tisztel, törődik velem, megbecsül? Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem voltam teljesen boldog párkapcsolatban. Mindig olyan fiúkkal hozott össze a sors akik nem becsültek meg és rosszul bántak velem. Állandóan csalódnom kellett. Miért vonzom ezeket a srácokat? Hogy tudnék rátalálni valakire aki kedves, rendes, törődik velem és igazán szeret?


Már nagyon el vagyok keseredve, úgy érzem, hogy nekem soha nem lesz normális kapcsolatom! De tényleg!


2013. nov. 20. 22:34
1 2
 1/13 zotanbro ***** válasza:
majd a 100. után .. majd a 100. után.. :D
2013. nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Talán még nem jött el az ideje.

Kellenek ezek a tapasztalatok is,mielőtt még meglenne az igazi.

2013. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Rossz helyes keresgélsz, de rá fogsz találni ;)
2013. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért jöttél össze ilyenekkel? Gondolom csak a külsejük érdekelt, de ha más is érdekel, akkor ne csak azt nézd!
2013. nov. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 35? Ha ennél kevesebb ne keseredj el, próbálj egyedül is boldog lenni, találd meg azt amivel elfoglalod magad. Csináld amit szeretsz, és majd ismerkedsz új emberekkel. Nagy akarásból sosem sül ki semmi jó. Légy türelmes.
2013. nov. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
De biztos h lesz,mivel szomorú vagz így gondolkozol. Amugy hàny éves vagy?
2013. nov. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2013. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#2 Már elég sok ilyen tapasztalatom volt, úgyhogy nem kell több!


#4 Egyik se tetszett külsőleg. Na jó, egy igen. És nem is jöttem össze mindegyikkel. A legtöbbel csak randiztam.


#5 22 vagyok. Sose akartam nagyon barátot, csak nehéz nem ilyenekre gondolni a sok csalódás után...

2013. nov. 20. 22:41
 9/13 anonim ***** válasza:

Rossz emberekkel kezdtél, vagy rossz emberek kezdtek veled.


Érthető, hogy elég rosszul érzed magad miatta, de ne keseredj el. Sokan vannak akiknek sokáig nem jön össze semmi stabil párkapcsolat :/


Ismerkedj. Ne kapcsolat céljából, hanem csak simán ismerkedj, aztán majd ki fog alakulni. biztos találsz egy srácot aki megbecsül, tisztel és törődik veled :)


(Zárójelben megjegyzem és ugyan ezt érzem, hogy szerencsétlen vagyok párkapcsolatok terén... Néha rossz, de nem aggódom túl. Inkább ne legyen egy darabig kapcsolatom, minthogy legyen egy rossz.)


22/F

2013. nov. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
En ugyanigy vagyok, csak ferfiben. Lehet, hogy egymasnak lettunk teremtve
2013. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!