Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátommal, nem ért meg engem és emiatt sokat vitázunk?

Figyelt kérdés
Sohasem bókol, már szinte normálisan se tud velem beszélni, régen úgy kérdezte "mi a baj?" ma meg már "mi nem tetszik?", ezt szóvá is tettem neki hogy jól esne, de veszekedés lett belőle, azt mondja hogy mindig cirkuszolok meg olyanokat mondok hogy már megunt meg nem tetszik neki (ez igaz is, elég önbizalomhiányos vagyok), erre nem is az hogy akkor kicsit odatenné magát, hanem még azt mondja hogy ne magamból induljak ki (mintha Ő nem tetszene NEKEM vagy ÉN unnám), meg hogy 1000 lehetősége lett volna elhagyni, de nem tette. De akkor miért nem bír normálisan viselkedni velem? Mártírkodás amit művel, még én ne induljak ki magamból, besz@rás.... Miért csinálja ezt velem?
2013. nov. 20. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
keres olyat aki megérdemel...
2013. nov. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek, keress olyat, aki megbecsül, ő egyáltalán nem becsül meg és gyakorlatilag semmibe néz.


Mennyi idősek vagytok?

2013. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!