Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk mi a határ amikor már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk mi a határ amikor már behúzzátok a féket a barátnotokkel szemben az anyagiak terén?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez esemény függő.
2013. nov. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Például ha egy szórakozóhelyen egy kólánál többet kér... :D
2013. nov. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jó kérdés...


én elég kényes vagyok ezen a téren, nem a fizetéssel van bajom hanem azzal ha elvárja hogy fizessek vagy hogy ha nyúlkál a pénztárcámban. ( ilyen fagyit akarok, meg sütit és ezt te veszed meg mert nekem nincs rá pénz)


nekem csak egy gesztus kell, hogy felajánlja hogy fizetni fog, egyáltalán nem várom el és nem is engedem, de az hogy ő elhatározza hogy én fogok azt nem szeretem.

2013. nov. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ez az 3as én is így vagyok vele,nemsajnálom tényleg olyan vagyok aki odaadja az utolsot is,de mikor érzem h elvárja,na az szoszoros értelemben felbasz,minamellett olyankor veszi a legdrágábbat,a saját pénzébol meg tudom h nemígy van.Ha kozlom vele,tuti besértodik,de vhol szégyellhetné magát,vagy miért csinálja ennyire hulyének néz,nemtudom.
2013. nov. 22. 11:55
 5/5 anonim válasza:
Fiúk! Ha egy lány anyagias meg ahogy írtátok magától csak úgy belenyúl a pénztárcátokba az már régen rosszz.. Tudom nem lányokhoz szól a kérdező kérdése, de gondoltam megosztom az én ismerettségemben a(NORMÁLIS) lányok tapasztalatait.. konkrétan minden barátnőm nekem azt meséli mennyire kínos ha egy fiú sokszor fizet helyettük.. és ezt énis ugyanígy gondolom! Van egy határ amit egy odafigyelő lánynak bekell tartani és nem meghivatni magát non stop.. szerintem ez irtó gáz ,egyy fiú nem azért van mellettem hogy anyagilag ellásson hanem hogy szeresen, max az fér bele hogy pár alkalommal iledelmességből meghívjon valamire:) ne hagyjátok hogy egy lány ilyen téren eluralkodjon felettetek és szóljatok neki inkább,különben elég közel fogtok állni a papucsság fogalmhához:D furá ak tűnhet ,hogy lány létemre írtam ilyet, de én így gondolom:) 18/L
2014. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!