Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Merjem vagy ne?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni a 3D műszempillát,de csak light-osan...még sose volt ilyenem,nem is viszem túzásba a cicmázást...múltkor már kértem időpontot a kozmetikustól csak a barátom nem engedte,hogy elmenjek. Most megint kértem,ma kell mennem,csak félek,hogy majd megint cirkuszol. Szerintetek helyén van ez? A saját pénzemből csináltatnám,nem is az övéből....annyira szeretném kipróbálni...ő még azt is ellenzi,ha (halvány)rúzst használok... S: 23 éves lány
2013. nov. 21. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Mond meg a barátodnak, hogy ebbe ne szóljon bele. Te sem szólsz bele, hogy milyen kocsikat nézegessen. Nem jó hogy tilt, mert annál inkább szeretnéd. Ilyen vagy fogadjon el így. Az én barátom is megakart változtatni, de végül belátta, hogy nálam nem vezet sehova sem a tiltás.

Ha műszempillát csináltatsz mindenféleképpen megbízható kozmetikussal csináltasd!

2013. nov. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért akarod elcsúfitani magad? Iszonyat ronda ez a mű cucc. Igaza van a barátodnak.
2013. nov. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a barátod a természetességed szereti...
2013. nov. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ki akarod próbálni, próbáld.
2013. nov. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!