Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáljam újrakezdeni vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam újrakezdeni vele vagy sem?

Figyelt kérdés
A párommal (ex) 2 hónapja mentünk külön. Békés szakítás volt azzal a kívétellel hogy a szívem szakadt meg érte. 14 hónapig voltunk/éltünk együtt. Azt mondta azért döntött így mert már nem szerelmes belém, csak szeret. Hozzáteszem külső gondunk is akadt mégpedig az édesanyja. Egyedül nevelte egyetlen fiát és így éltünk 3-an együtt.Az édesanyja ki nem állt engem, és ezt sokszor tettekben a tudtomra is adta és a fia tudtára is. A dologban az érdekesség hogy 1.5 hétig nem történt köztünk semmi testi dolog, csak beszélgettünk és a költözésből kimaradt cuccaim miatti találkozások. Viszont 1,5 hét után felhívott magához hogy ne fagyoskodjunk odakint a hidegbe (egy szimpla beszélgetés miatt). Azon az este ismét összegabalyodtunk de megbeszéltük hogy csak barát szinten. Ez a barát szint úgy néz ki hogy azóta is minden nap együtt alszunk, sokkal jobb a kapcsolatunk mint előtte mint párkapcsolat téren, mint szex téren. Azt mondjuk barátok vagyunk, de ha elbúcsúzunk az után ugyanúgy adja már a csókot mint régen és nem tart tőle hogy valaki meglát, ugyanúgy viselkedünk mint egy pár. Még mindig szeretem, nagyon is, minden gondolatom körülötte forog. Elmondtam neki ezt, hogy szeretem és azt mondta ő is szeret de már nem szerelmes és szerinte semmi értelme újrakezdeni. Mint említettem 2 hónap telt el. Félek ha felemlítem neki hogy kezdjük újra akkor már tényleg soha többet nem látom, nekem pedig csak ő van. Tanács? :) Ha valamit kihagytam szívesen válaszolok. És lehetőleg 18 év alatti okosok kíméljenek válaszaikkal :) Köszönöm 21/L

2013. nov. 21. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Saját magatok érzelmeit tiporjátok romba ezzel a barátok vagyunk álszöveggel. Na most akkor valakik vagy megszakítják szex meg nyalakodás terén ezt a viszonyt ha már nincsenek együtt, vagy legyenek együtt újra. Ennyire egyszerű.
2013. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hosszú a kérdésed, de még hosszabb mese kéne róla, hogy meg lehessen érteni, hiszen 14 hónap elég sok idő. :)

Én azt tanácsolom neked így ennyiből, hogy találjatok ki közös programot, menjetek el szórakozni, gokartozni, vagy teniszezni vagy ha hideg van hozzá valami beltéri fallabda, de komolyan. A sport csodákra képes, nagyon szórakoztató. Vagy akár bowling.

Ha nem vagytok a sport híve, akkor egy otthoni filmezés, a legjobb ha vígjáték. És ami nagyon fontos, hogy sokat beszélj, legyél humoros.

Szóval azt tanácsolom, hogy vigyél változást a kapcsolatba! Mert lehet, hogy a monotonság miatt érzi úgy a párod, hogy nem szerelmes beléd csak szeret. Ha szórakoztok együtt, ketten kicsit, lehet jobbra fordul a helyzet. Azt írtad, hogy 1,5 hétig nem volt köztetek semmi testi dolog, nem hiszem, hogy ez rosszat jelentene (az "érdekesség" szóból ezt vettem le), hanem én úgy gondolom ilyennek lennie kell egy hosszú kapcsolatban, amikor egy kis időre hanyagolva van a szex.

Kívánok Neked sok sikert, remélem meg tudjátok oldani a helyzetet. Hiszen ehhez 2 ember kell.

Szia!

2013. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak: Igen, ez szerintem is csak magunk átverése, és amit még nem írtam le hogy mostanában célozgat pl: mondtam hogy fázok, már nem fűt a szerelem. (mivel én is azt mondtam neki hogy már nem vagyok szerelmes ami nem igaz) ő pedig erre azt mondta hogy "hát szeress újra belém" vagy pl ami tegnap történt .. rágyújtottunk és messze volt a hamutál, nem kelt fel érte csak rám nézett én meg felkeltem nagy sóhajjal és mondtam gúnyosan hogy "na látod ezért nem vagyunk együtt" mire ő azt válaszolta hogy "azért nem vagyunk együtt mert félsz" ...mikor visszakérdeztem hogy ugyan mitől félnék, azt válaszolta nem tudja ...ezekkel megőrjít... Látom a szemében hogy ugyanúgy szerelmes mint volt, csak lehet be pánikolt. A második válaszolónak: Megfogadom a tanácsod, nem csak itthon ücsörgünk majd :) Mindenképp írok ha jutok valamire, ha rosszra, ha jóra mert több topicban is láttam már ezt a fajta kérdést csak nem ebben a formában és remélem az én esetem is segítséget nyújt majd másoknak :)
2013. nov. 21. 16:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Második válaszadó vagyok.

Nagyon tetszik, hogy ennyire pozitívan állsz a dologhoz.

És nagyon kíváncsi vagyok, hogy később mire jutsz majd, ki tudja, hogy én is mikor kerülök ilyen helyzetbe, egyébként én 20/L vagyok. Nagyon szeretek ilyen dolgokról beszélgetni, és ha úgy látod nincs veszve a dolog, akkor van megoldás vagy legalábbis ötlet, amely akár megoldáshoz is vezethet. Lehet hogy a párod egy kicsit tényleg elbizonytalanodott, és egyelőre tényleg ez lenne csak a tanácsom, hogy változtassatok a mindennapokon és ezeken a komor novemberi napokon is kisüthet a nap. :) Ki kell szellőztetni a gondolatokat.

Szia!

2013. nov. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Örüljetek egymásnak. Még szeretitek egymást,együtt vagytok. Ez jó.

Engem otthagyott a párom már 1,5 éve. Kb 300eFt-t költöttem a visszaszerzésére. Semmi.

1misi elég lenne a kivégzésére? Családi party lenne. Grill party.

2013. nov. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Írtátok hogy írjak mi lesz ennek a vége :) Az lett a vége hogy 2 hónapja elvesztettem a munkám és el kellett költöznöm az albérletből ahol laktam és ahova járt hozzám. Egyre kevesebbet keresett mert ő bizonyy talált munkát. Bevalottam neki mit érzek. Nem mondott rá semmit. Mikor elköltöztem az albérletből számitottam a segitségére mert nagyon rossz helyzetben voltam. De nem segített. Mivel édesanyámhoz költöztem ide ő már nem jöhet, vagyis én nem akartam hogy jöjjön, igy vége lett a sok találkozásnak, és le akartam vele zárni egyszer és mindenkorra. De közben rámtalált egy új szerelem. Még nem is igazán mondom szerelemnek de boldog vaggyok a mostani párommal. Ahogy elkezdődött az új kapcsolatom ezt rögtön elmondtam az exemnek, aki csúnyán reagálta le. Elmentem hozzá lezárni a kettőnk közötti dolgot, mivel akkor már nem lehetett köztünk semmi és nem is akartam hogy legyen. Ő pedig igen. Azóta is szenved, sokszor sirt a vállamon hogy menjek vissza hozzá és hogy szeret.Az én válaszom csak ennyi volt. Késő. Szóval ez a sztori vége, és felesleges küzdeni valakiért... ha akar visszamegy. Ez nem jött vissza és túl későn jött rá a hatalmas érzelmreire..
2014. máj. 17. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Erre mondtam én mindenkinek,hogy ti nők öntörvényű ösztönlények vagytok,és csak mentek a saját hülye fejetek után.

Amikor bele voltál zúgva,akkor itt nyavalyogtál,hogy mivel lehetne javítani a kapcsolatotokon,most meg amikor már van új, akkor már nagy ívben lesz@rod.

Pont ezért találták ki anno a házasságot,mert ha majd elmúlik a szerelem,akkor a párok egymáshoz legyenek "kötve",és ne tudjanak szabadon kalandozni másfele. Csak hát ezt a mai ... nagy szabadelvű,feministapárti világunkban magyarázhatom orrvérzésig a sok vadmarhának.

2014. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2-es, 4-es vagyok. Tipikus férfi meggondolatlanság, hogy későn veszik észre, milyen érték van a kezükben. Neked ez így mindenképpen jó, és talán neki is, mert lehet egyszer egy olyan nő talál rá, aki tudja őt kezelni.

Sok sikert a továbbiakban! :)

2014. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!