Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti ismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ismerkednétek egy olyan lánnyal, aki bunkó?

Figyelt kérdés

Nem szerettek az emberekkel beszélgetni,mert a legtöbb csak a külsőségekről tud.Nem vagyok kíváncsi senki problémájára és a legtöbb nem is szereti az állatokat.

Suliban sem nagyon szoktam beszélgetni az osztálytársaimmal,nem tudok velük kedves lenni.

Csak az állatokkal tudok kedves lenni és a nővéremmel,ennyi ...


2013. nov. 21. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
valahol megértelek, engem is lefáraszt sok ember, de értékeseket is ismerek. ha csak a gyökerekkel vagy bunkó akkor nem zavarna, de ha a jó barátaimmal is, akkor kihajítanálak. -.-
2013. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán
2013. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem, a bunkó csak én lehetek a kapcsolatban.

2 az már sok...

De a viccet félre téve, a bunkó, akit érdekel más véleménye, az nem is igazi bunkó, csak nem valami jó kommunikáló/ nem szociális.

2013. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ez nagyon buta hozzáállás. Magad alatt vágod a fát. Kezelj mindenkit, ahogy kell, de az nem megoldás, hogy kerülöd az embereket. Később nagyobb bajok lesznek. Azt meg honnan veszed, hogy a legtöbb ember nem is szereti az állatokat?


Mivel sok bunkó ismerősöd van ezért te is olyan bunkó akarsz lenni?

2013. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem.
2013. nov. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudod: "Amilyen a adjonisten,olyan lesz a fogadjisten."

Én mindenkivel úgy viselkedek ahogy velem szeretném hogy viselkedjenek.Ha bunkó vagy,senki se fog jópofizni veled.

Ha az idegesítőekkel vagy bunkó azt megértem.

De ha te egy korrekt,emberi magatartásra bunkósággal válaszolnál akkor én is elküldenélek a francba és után hagynálak..

18/F

2013. nov. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem. határozottan nem. sőt, most van 1 lány, aki hajt rám, de rettenetes bunkó. éppen ezért legrosszabb rémálmaimban sem jönnék vele össze. van a környezetemben elég idióta, nem hiányzik még1 pluszba
2013. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nemigazán.
2013. nov. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kösz de nem!! Inkább a kedves normális csajok jönnek be,bár abból sajnos mint ahogy azt a kérdés is mutatja egyre kevesebb van!! :(
2013. nov. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, a bunkó, neveletlen lányokat annyira lenézem, hogy nem is hallom amit mond, nem is látom a fejét, nem érzékelem. Full ignore, mert csak feltosznám magam, ha figyelnék.


Úgy állok hozzájuk, mint pl egy növényhez (élőlény végül is, ami még fotoszintetizálni sem tud, tehát teljesen haszontalan, mint egy nem szép művirág)

2013. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!