Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A heterókat is meg lehet hóditani?

Figyelt kérdés
17éves leszbkikus lány vagyok, és megismerkedtem egy 40es nővel. a lényeg annyi hoyg egy 20 éves fiuval kavar elvileg. de néha ugy érzem mintha velem is zsemezne, szimpatizálna, egyébként biztosra nemtudom hogy hetero e.volt féje elvált és van egy kislánya. de én ugyérzem hogy leeht esélyem.szerinetek?

#leszbikus #heteroszexualitás #hódítás szerelem
2013. nov. 21. 20:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
fék
2013. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
?
2013. nov. 21. 20:19
 3/23 anonim ***** válasza:
17%
Képes lennél egy olyan p*nát kinyalni 17 évesen, amin már kijött egy gyerek?
2013. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
mivel kezdek beleszeretni igen.:/
2013. nov. 21. 20:32
 5/23 anonim ***** válasza:
Fúj de gusztustalan vagy. Bloááá
2013. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hát ha már volt férje meg gyereke is van, ráadásul egy fiúval kavar, aki még szinte "gyerek" akkor szerintem teljesen egyértelmű hogy heteró.
2013. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem attól függ, hogy milyen a szexuális orientációja, hanem attól, hogy hozzád vonzódik-e. Az más kérdés, hogy aki semmilyen nőhöz nem vonzódik az hozzád se. De ezt tőle kéne megkérdezni.
2013. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

nekem sikerült :)


Nincs hetero csak makacs :)

2013. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is leszbikus vagyok,de nekem semmi pénzért nem kéne egy ilyen nő. Látod te,amit leírtál?? 40 éves,túl van egy házasságon,és egy fele annyi időssel KAVAR. Még ha sikerülne is levenned a lábáról,szerinted meddig tartana? És mi lennél neki? Csak egy újabb kufirc. Talán egy izgi kufirc,ha eddig lánnyal nem próbálta. Hát...én ennél többre becsülném magam a helyedben. De te tudod... Próbálkozni szabad. Csak ne zuhanj össze,ha nem sikerül. Ja,meg akkor se,ha sikerült...
2013. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hát épp ez a baj hogy már kezdek szét esni igen tudom mit irtam. De egyszerüen nem tehetek arról hogy beleszerettem.
2013. nov. 22. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!