Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A heterókat is meg lehet hóditani?

Figyelt kérdés
17éves leszbkikus lány vagyok, és megismerkedtem egy 40es nővel. a lényeg annyi hoyg egy 20 éves fiuval kavar elvileg. de néha ugy érzem mintha velem is zsemezne, szimpatizálna, egyébként biztosra nemtudom hogy hetero e.volt féje elvált és van egy kislánya. de én ugyérzem hogy leeht esélyem.szerinetek?

#leszbikus #heteroszexualitás #hódítás szerelem
2013. nov. 21. 20:17
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
csak az abaj h ő nemtudja hogy tudom ...sőt én nem is tudhanék ilyen dolgokról
2013. nov. 24. 16:45
 22/23 Atisati válasza:
Szerintem már túlvariálod...ha beszélőviszonyban vagy vele,egyszerü.ha nem,akkor kerülj közel hozzá...aztán mond el,hogy érzel...nem a középkorban élünk.ha nem teszel semmit,akkor bánni fogod.ha elutasit is,legalább tudod h megtetted amit tudtál.ennyi.
2013. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
énis így gondolom, mindenképp elkell enki mondanom csak még bátorságot gyüjtök.:) :/
2013. nov. 25. 05:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!