Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A heterókat is meg lehet hóditani?

Figyelt kérdés
17éves leszbkikus lány vagyok, és megismerkedtem egy 40es nővel. a lényeg annyi hoyg egy 20 éves fiuval kavar elvileg. de néha ugy érzem mintha velem is zsemezne, szimpatizálna, egyébként biztosra nemtudom hogy hetero e.volt féje elvált és van egy kislánya. de én ugyérzem hogy leeht esélyem.szerinetek?

#leszbikus #heteroszexualitás #hódítás szerelem
2013. nov. 21. 20:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Amit a 9-es válaszoló írt az egy nagy igazság, jól gondold át ezt a dolgot még egyszer szerintem. Biztos vagy egyébként abban is hogy szerelem, nem csak rajongás?
2013. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
átgondoltam és tényleg szerelem nem rajongás.
2013. nov. 22. 18:41
 13/23 anonim ***** válasza:
Ámor nyila sokszor nagyon rossz embereket talál el. És ha átgondolod józan fejjel, az érzelmeket félretéve, te is belátod, hogy sok későbbi fájdalomtól és csalódástól megkímélnéd magad, ha ezzel a nővel nem lenne közös jövőd. Ugyanakkor az is igaz, hogy az ember a hibáiból tanul. Viszont (gondolom nem sok lánnyal voltál még együtt) nem egy ilyen tapasztalattal kellene elindulnod ezen az úton. Ez rányomná a bélyegét a későbbi összes kapcsolatodra. Szóval ha jót akarsz magadnak, akkor őt inkább próbáld meg valahogy elfelejteni, kevesebbet foglalkozni vele, kevesebbet találkozni, stb. Keresgélj a korodbeliek között, illetve akinek rendben van a múltja is, és nem csak szórakozni használja az embereket.
2013. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

szerintem nincs esélyed :/

próbálj inkább arra energiát fordítani, hogy elfelejtsd


egy leszbikus

2013. nov. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
hát köszönöm csak nehéz elfelejteni emrt mindennap látom.:/. de mennifog csak az baj hogy én minig rossz emberbe szerete bele.
2013. nov. 23. 11:33
 16/23 anonim ***** válasza:

én ilyen tekintetben szerencsés vagyok, mindig leszbikusba sikerült beleszeretni, el se tudom képzelni, milyen rossz lehet heteroba :/

Kitartás, legközelebb összejön!:)

2013. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
köszi.:(
2013. nov. 23. 13:36
 18/23 Atisati válasza:
Ugyan.most jobb ha szenvedsz?szerintem a nõ beakarja pótolni azt ami eddig kimaradt az életébõl.ezért kell a fiatal fiiú.és talán a fiatal lányookat is.beszélgess vele.mond el h. a lábyok jobban bejõnnek.sõt.azidõsebb nõk.õ kifejezetten.bármi történik,legalabb megpróbáltad.jobb mint igy gyötrõdni.szurkolok neked: )
2013. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
igazából ugy tudom h le akarja koptatni a fiatal fiut.:)
2013. nov. 24. 14:46
 20/23 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy segítesz neki lekoptatni a srácot, hogy szívesen eljátszod a szeretőt... Aztán vagy lesz valami vagy nem.
2013. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!