Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szerintetek velem van a gond?

Figyelt kérdés
Mindig a barátom mondja meg, hogy mikor és hány alkalommal találkozunk. Ez régen még nem zavart, sőt tetszett a határozottsága, most már viszont kezd egyre inkább idegesíteni. Jó nyilván, ha van valami programom, akkor mást beszélünk meg. De van, hogy csak úgy beállít hozzám, anélkül, hogy szólna előre, hogy hányra jön, mert akkor én is úgy készülnék és azt is ő dönti el, hogy mennyi időt töltünk el együtt. Ha ő heti hármat akar, akkor annyi lesz, amikor mondtam neki, hogy szeretnék vele találkozni szerdán, akkor először azt mondta, hogy akkor a héten most sokat fogunk talizni. Utána meg következő alkalommal, mintha el is felejtette volna, hogy mit mondtam, közölte, hogy majd pénteken találkozunk. Viszont már fél évre előre közös programokban gondolkodik, és tudom és érzem, hogy mennyire szeret és nagyon jól bánik velem. Csak én nagyon-nagyon szeretem őt és én akár több időt is eltöltenék vele és már zavar, hogy ő dönt el majdnem mindent. Heti három-négy alkalommal találkozunk, de valamikor nekem még így is hiányérzetem van….Nem akarom őt korlátozni vagy ilyesmi, szerintem elég szabad teret hagyok neki, csak nekem több találkozásra lenne igényem, és ő erről engem meg se kérdez, az van, amit ő akar……
2013. nov. 21. 21:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azt, hogy tanul.
2013. nov. 21. 22:04
 12/13 anonim ***** válasza:
En azert egyszer megiscsak lecsekkolnam hogy tenyleg ugy van -e....
2013. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nincsen senkije, ez biztos, nem erről van szó...
2013. nov. 21. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!