Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szerintetek mi a gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek mi a gond velem?

Figyelt kérdés

Nem értem a férfiakat, mert folyton bántanak érzelmileg, és mindig leminősítenek, mert félénkebb természetű és csendes ember vagyok, pedig a kapcsolat elején pont ezt értékelik bennem, azt mondják, hogy milyen jó feleség lesz majd belőlem. Emellett nagyon odaadó és ragaszkodó vagyok, ami nem azt jelenti hogy állandóan a partnerem nyakán lógok, a volt barátomnak is mindig megengedtem, hogy elmenjen szórakozni a haverjaival, én meg többnyire otthon maradtam, mert nem vagyok túl társasági ember.

Egyébként az hogy csendesebb, félénkebb vagyok nem azt jelenti, hogy egy kapcsolatban nem tudok megnyílni. Csak az a gond, hogy a természetem miatt a férfiak nem igazán tisztelnek, és mindig kritizálnak. Miért várják azt, hogy kiabáljak velük v. parancsolgassak nekik?

Abban kérnék tanácsot, hogy hogyan és miben változzak meg, mit várnak egyáltalán a férfiak egy nőtől? Légyszi normális válaszokat. 28/N


2013. aug. 29. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
ne változz meg, csak keress olyat akinek pont így tetszel
2013. aug. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. ezek a "megengedem a páromnak..." kezdetű kijelentések gusztustalanok, nem a börtönőre vagy

2. szerinted jó ötlet megváltozni, csak azért, hogy elfogadjanak? inkább keress hozzád illő (normális) embert

2013. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés biztos fake.

28 évesen nem tehet fel valaki egy ilyen kérdést.

2013. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen ezzel a megengedem a páromnakkal elárultad magad. :)
2013. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül veled van a baj.

Lehet,hogy csak még nem találtad meg a megfelelő embert.

2013. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na ja, ráadásul 28 évesen még fiúnak nevezni a férfiakat...
2013. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én szeretem a kedves, normális, kicsit visszahúzódó lányokat, mert nem szeretem a társaság középpontja típusú embereket. ugyanakkor valamilyen szinten igénylem a vérszívást is! nem szeretem ha egy lányra mindent rá lehet hagyni és nincs önálló véleménye, vagy csak nem meri felvállalni. összetörik néha egy-két tányér nem gond.
2013. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de azért írok, ha nem gond.

Az alapvetően nem baj, ha valaki csendes típus, sokan vannak ilyenek, ezen változtatni úgyse tudsz.

Viszont: a félénkségen mit értesz? Ezt részletezhetnéd kicsit, mert könnyen lehet, hogy ebben van a hiba. Például nem mered elmondani a véleményed, ha tudod, hogy az a másiknak rosszul esne, vagy amiatt rosszat gondolna rólad?

Nem mersz kiállni magadért? Nem mered elmondani, ha valami nem tetszik?

Ilyesmit értesz a félénkség alatt?

Mert ha igen, akkor ez nagy baj, és egy 28 éves nőnél nem igazán fér bele.. egy tini még lehet ilyen, de te már felnőtt nő vagy, és elvárható lenne, hogy határozott egyéniség legyél és ezt fel is vállald, merd kimondani a véleményed.

Másik dolog, ami probléma lehet: ez fura kicsit, hogy külön kiemeled a leírásban, hogy elengeded a barátodat szórakozni... ez alapvető dolog, hogy a párunk odamegy, ahova akar... és ha elmegy valahova, és ezért nem szólsz rá semmi rosszat, akkor azt nem úgy kell felfogni, hogy ejha micsoda nagy kegyet gyakorolsz ezzel, érted.

Ez is baj lehet akár, hogy nem mentél vele szórakozni. Fontos, hogy legyenek közös élmények, és gondolj bele, mikor az ember szórakozni megy, akkor érzi magát a leginkább felszabadultnak, és ha ezt nem veled éli meg, csak a haverjaival akkor ez a boldog érzés hozzájuk fog kötődni és nem hozzád. És könnyen az a kép alakulhat ki a fejében, hogy te vagy az unalmas barátnő. (Bocs, nem sértésből mondom, ne értsd félre.)

Egyébként ez fontos, hogy olyan férfit találj, akivel ugyanazt jelenti számotokra a szórakozás.

Ha te pl nem szeretsz diszkóba járni, akkor nyilván nem az lesz a te emmbered, aki ott tölti a szombat estéit.

Én pl nem érezném jól magam ilyen helyen. Nekünk a barátommal az a szórakozás, hogy koncertre járunk, karaokezni, vagy éppen kiülünk valami szép helyre és megiszunk egy üveg pezsgőt és sokat beszélgetünk.

És amúgy nem azt várják tőled, hogy kiabálj és parancsolgass, hanem hogy ne legyél elnyomható, állj ki magadért, és ne hagyj rájuk mindent csak azért, hogy te legyél a kedves, megértő barátnő. Ha valami nem tetszik, amit a barátod csinál, akkor igenis nyisd ki a szád és mondd el. Ha érzik, hogy bármit megtehetnek veled az emberek, úgysincs következménye, akkor valóban meg is tesznek bármit és tiszteletre nem is számíthatsz.

Remélem tudtam ezzel kicsit segíteni, hogy átgondold a dolgot ilyen szemszögből. Korábban én is ilyesmi típus voltam, mint te.

22L

2013. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen lányt keresek már jó ideje, bár fiatalabb vagyok tőled jóval.
2013. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!