Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valositsam meg?

Figyelt kérdés

Maganyosnak erzem magam,nincsenek barataim,depivel kuzdok,soha nem volt parom,csunya vagyok.Minden almom h szeressenek az emberek es nepszeru legyek.:)


Hogyan valosithatnam meg ezt?


Mindenki beszel pozitiv kisugarzasrol,de azt nem tudom elo varazsolni....


Koszonom. :)



2013. nov. 21. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is férfi vagy,vagy lány?
2013. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez lenne a legszebb karacsonyi ajandekom. :)
2013. nov. 21. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyent írni, de ez kamu XD

Vagy ha még se akkor azonnal fejezd be az önsajnálkozást, meg a negatív gondolataidat. Családod szeret nem? Ők ha elfogadtak téged akkor te is fogadd el magad és akkor mások is eltudnak téged fogadni. Hozzáállás kérdése az egész és akkor szép lassan megkapod azt a karácsonyi ajándékot.

2013. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kamu? :)


esetleg Te lehetsz az,nem ertem h mi abban a kamu amit irtam....

2013. nov. 22. 17:46
 5/6 Cyric válasza:

Add önmagad ne törődj másokkal, legyen egód és talán jönni fog majd valaki aki megért bár ennek kicsi az esélye.Ezért megéri élni de amikor már úgy gondolod hogy senki nem fog jönni...



Kemény dolog a magány elég nehéz elviselni így ezeket a szürke napokat

2013. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

mibol gondolod h kicsi az eselye h lesz aki velem lesz es megert? akk meg minek batoritasz? :) vagy lehet en ertettem felre...


igen az...:S

2013. nov. 22. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!