Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A reménytelennek tűnő esetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A reménytelennek tűnő esetek, hogyan találták meg végül a párjukat?

Figyelt kérdés
ha lehet kérnek egy rövid leírást a válaszban az esetről
2013. nov. 21. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, max. a tündérmesékben.....
2013. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy.Nem a külsőm miatt vagyok reménytelen,hanem azért,mert nem bízom senkiben és alapvetően ellenségként tekintek majdnem mindenkire,változtatni pedig nem igazán akarok,mert így nem csalódok senkiben.
2013. nov. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Rékcsi ***** válasza:

Van egy osztálytárasam (gimis vagyok) aki nagyon vékony, elöl alig van haja valami miatt, szemüveges, állandóan sötét cuccokban jár, egyáltalán nem helyes és nagyon fura srác. Van egy csaj is az osztályban aki szintén folyton sötét cuccokban van, elég fura a lelkivilága, első ránézésre nem egy szépség, van rajta felesleg és eléggé különc. A lényeg az h ők ketten együtt vannak és nagyon boldogok :)

16/L

ui. Nem én vagyok a csaj :D

2013. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam a külsőmmel vannak gondok. Természetes szőke, váll alatti hosszú haj, világoskék szemek, 175 centi magas vagyok, enyhén szeplős arc:(, és súlyfeleslegem is van. Bár igyekszem tenni ellene...minimális sikerrel. Így reménytelennek tűnt a helyzetem...


Végül internetes társkeresőn ismerkedtem meg a férjemmel, 24 évesen.


Ő helyes, 190 centi magas, 3cm hosszú sötétbarna haj, barna szemű, borostás, izmos, bár nem kigyúrt, és van egy kicsi pocakja amit imádok:)és kicsit fiatalabb is. Mikor összejöttünk 21 éves volt:)


2 éve vagyunk házasok.


27/N

2013. nov. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem több kapcsolatom volt már de mind a netrol élőben nem tudok ismerkedni és valamit elronthatok mert egyik se tart sokáig akárhogy próbálkozom. Szóval én is reménytelennek ítélem magam. 25/L
2013. nov. 22. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
25f vagyok hasonló helyzetben :)
2013. nov. 22. 12:44
 7/7 A kérdező kommentje:
s több kapcsolati reszt kivéve :P
2013. nov. 22. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!