Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik már teljesen reménytelenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már teljesen reménytelennek találták, hogy találjanak valakit maguknak azok, hogy találtak valakit? 17/F

Figyelt kérdés
Már tök reménytelennek látom, hogy találjak valakit, akit igazán tudnék szeretni. Lehet kicsit nagyok az elvárásaim, de nem hinném, hogy többet várok el egy lánytól, mint amennyit lehetne. Önbizalmam megvan, mert a külsőmről és a belsőmről is pozitív visszajelzéseket kapok és úgy érzem, hogy jogosan. Az a gond, hogy nem sok lányt ismerek (fiús suli). Lány ismerősöm felajánlotta, hogy bemutat valamelyik új osztálytársának, de kiderült ,hogy nem túl jó ötlet. Hol ismerhetnék meg olyan lányt aki kívül, belül tetszik? Budapesti vagyok, ennyi előnyöm/hátrányom van.
2011. jan. 30. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom én még nem találtam 17 éves lány.
2011. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül pedig nem túl nagyok az elvárásaim 21/L
2011. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én reménytelennek találtam aztán egyszer csak összeakadtam egy ismerősömmel, meg a haverjaival a városban és mondták, hogy minek megyek még haza, csatlakozzak hozzájuk.. Elmászkáltunk még egy darabig a városban és közben a társaságban kiszúrtam magamnak egy fiút..Utána összejöttünk és már 3 éve együtt vagyunk..


Tehát én egyáltalán nem erőltettem a dolgot..Egyszer csak az "utamba sodorta" a sors..

2011. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

17 évesen ráérsz még bőven, tudom uncsi duma, de így van, nem maradtál le semmiről.

és igaz az is hogy akkor fog jönni valaki amikor legkevésbé számítasz rá. nem kell görcsösen keresgélni. csak járj el ide-oda rendezvényekre, akárhova ami érdekel, sétálj a városban, más is szokott.


mondjuk én interneten, egy közösségi oldalon találtam meg azt akivel az egész életemet leélném. azaz előnye a netes ismerkedésnek hogy jobban meg lehet ismerni a másikat, mert könnyebb leírni dolgokat, mint kimondani.

persze hátránya hogyha találkoztok és rájössz nem egészen olyan mint a képeken, mer az mindig csalóka kicsit, főleg hogy mindenki retusálja manapság. de a külső nem hiszem hogy ennyire számítana..

2011. jan. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is 17 éves vagyok, és nekem is volt ez problémám. Egyszer csak elhatározta, hogy nem fogok ezen görcsölni, picit pihentetem a témát, majd később visszatérek rá. Miután ezt elhatároztam, pár hétre rá egy ebédlőben szóbaelegyedtem egy lánnyal, és azóta eggyütt vagyunk. Ebből csak azt szerettem volna kihozni, hogy ne görcsölj ezen, és akkor sokkal könnyebb lesz (jó) párt találni.
2011. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ember csak 17 éves vagy!Minek sietsz családot akarsz alapítani vagy mi? Hova jársz suliba csak nem a Piaristákhoz?
2011. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát már pont most mondtam le róla 1-2 hete, de sajnos azt is tudom, hogy én csak úgy nem fogok megismerni lányt véletlenül.
2011. febr. 1. 19:08
 8/9 A kérdező kommentje:
igen nyilván a családalapításhoz kell... és tudod vannak elektronikai sulik ahova igazán járnak lányok...
2011. febr. 1. 19:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont ugyan így vagyok én is:) Eldöntöttem hogy nem stresszelek ezen, majd lesz valami. Neked is ezt tudom tanácsolni. Neked még könnyebb Budapesten, mert sok hely van, ahol jó pofa lányokkal lehet megismerkedni, akik nem p.csák, és nem isznak annyit mint az apjuk. Majd csak bukkansz valakire. :) Sok sikert!

18/l

2011. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!