Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A rossz lányok szeretik a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rossz lányok szeretik a jó fiúkat?

Figyelt kérdés
Én is úgymond az a jó fiú lennék,de nem az a nyámnyila kategiria simán meg mondom akárkinek mi tetszik és mi nem ,valamint nem vagyoak az a otthonülös ,csendes fiú sem imádok pörögni meg stb. és nem modhatám azt se hogy unalmas a lenék.Azért sorolnám magamat a jo fiuk kozè mert inkább vagyok érzelgös mit egy csajozógép de nem vagyok annyira kizarolag a párkapcsopatok hive simáj kavarok ha úgy hoza az élet ,meg még azért sem mondanám magam rossz fiúnak mert van bennem aranyosság is sok lány tart cukinak és nem vagyok egy verekedös kötekedös fajta sem de simán kiállok magamért.D mégis vonzzom a kissé ribis lányokat de én nem igazán kedvellem öket ezért nem jönnék össze velük akármenyire is udvarolnának. A hibákért elnézést kérek teliról irok !
2013. nov. 21. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:

nem


ez instant válasz

2013. nov. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem ne is reménykedj...
2013. nov. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rossz lány alatt azt érted, hogy mindenkivel gerincre vágatja magát? Ezt inkább ostobaságnak nevezném.
2013. nov. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azt irtam hogy kicsit ribis es nem pedig ho

gy full r*banc.

2013. nov. 21. 23:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Van egy film: "A jófiúk egyedül alszanak"

Ajánlom figyelmedbe. Aki rendes srác, az mind magányosan öregszik meg.

2013. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tehat peldaul nagyon szabadszaju imadja ha fiuk korulotte zsonganak es jatsza nekik az eszet is na meg nagyon kicsapingo es vad eletet el.
2013. nov. 21. 23:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Magam is tapasztaltam, hoyg jó fiúként senkinek sem kellettem, amikor már elkezdem kicsit rossz lenni mindjárt másképp néztek rám a fullos lányok is. Elég volt bepiálnom az osztálykiránduláson.
2013. nov. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia,Kedves!Mindenki azt szeretné,ha a párja csak vele rosszalkodik,és mindenki mással Angyal.Ez mind két Nemre igaz :)
2013. nov. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, én úgy vettem észre, a ribis lányok pont a nagyon menő, seggarc pasikért vannak oda.
2013. nov. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért ne szerethetné? Ha talál benne valami vonzalmat, akkor biztos megszerethet egy "jó" fiút. Ne általánosítsunk! Nem minden ember egyforma!
2013. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!