Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a páromnak, hogy egy délután egyedül szeretnék otthon lenni?

Figyelt kérdés

Úgy hogy ne sértődjön meg?


Minden évben 3 barátnőmmel csinálunk egy közös csajos karácsonyozást-ajándékozást,és most azt szeretném,ha nálam lenne. Viszont én azóta összeköltöztem a párommal,de nyilván nem küldhetem el otthonról,de hogy mondjam meg neki szerintetek? Vagy ez nagyon szemétség?


Csak a normális válaszok érdekelnek! Köszönöm!!! 23/L



2013. nov. 22. 10:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Évi egy alkalom szerintem simán bele kéne,hogy férjen.

Küldd el addig moziba,vagy mondd neki,hogy sörözzön a haverokkal.

De amúgy mondd el neki is így ezt,nehogy azt higgye,hogy a szeretőd jön :D

2013. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Adjál neki egy mozijegyet, vagy ha ismered a barátait, akkor kérd meg őket, hogy szervezzenek ők is valami programot maguknak.
2013. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
:D Solemijoo, ez is jó ötlet, köszi :D
2013. nov. 22. 11:19
 14/18 anonim ***** válasza:
Tálald azzal, hogy ilyenkor bepiáltok kicsit, s meztelenül huncutkodtok a csajokkal, ha lelép csinálsz neki fényképeket az estéről!
2013. nov. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
:D nem lenne rossz az ötlet, de ők pont azok a barátnőim, akik nem vevők az ilyesmire :D
2013. nov. 22. 11:36
 16/18 anonim ***** válasza:
14%

- én ki lennék bukva ha ki akarnának rakni a lakásból ... - - nincs több szoba a lakásban ?

- amitől meg otthon van ti el lehettek egy másik szobában

- ha egyszer szereted és vele akarod le élni az életed akkor megbízol benn és nem zavar ha otthon van ő is

... ennyi

2013. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolóval nem értek egyet. Szerintem egy jól műkődő kapcsolatban is szükség van néha külön programokra. Én kb. félévente egyszer csinálok ilyet,és fordítva sem zavar, hogy pl. a párom el akar menni a haverjaival mondjuk egy motorkiállításra.


Sőt, nyaralni is így szoktunk, egyszer megyünk ketten, és ő elmegy még 1 hétre motortúrára a haverokkal ( amit én úgysem bírnék ki), én meg 1 hétre a lányokkal.


És ez szerintem jól van így. 3 éve vagyunk együtt és (lekopogom) nem volt egy komolyabb veszekedésünk sem.


Csak mivel ilyen helyzet még nem volt,ezért tettem fel a kérdést,hogy ki hogy és mit mondana a helyemben.:)

2013. nov. 22. 13:01
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti, hogy nem lesz gond, ha a barátnőiddel csajos estét csinálsz. A barátod nem akar majd zavarni és nem fog megsértődni. Lehet örülni fog, hogy egy kicsit a haverokkal lazulhat majd ő is.

Én is együtt lakok a pasimmal és volt olyan, amikor a barátnőm jött megnézni a lakást akkor a barátom elment, hogy mi tudjunk csacsogni a csajos dolgokról és egyáltalán nem zavarta. Nálunk sem szokott olyan sűrű lenni az ilyen találka.

2013. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!