Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalna a barátom?

Figyelt kérdés
Kedden észrevettem a hátán karmolás nyomokat és azt mondta a kutya volt de nem egészen olyan volt mintha kutya lett volna,nem tudom jobban leírni ezt. Aztán elment a haverjával kondizni elvileg, de utána mikor hazaér mindig irt,de most semmi, mikor irt akkor meg egy órát vártam,hogy válaszoljon,de amikor elköszöntem rögtön írt.. Általában reggel is szokott írni,de nem irt tegnap is alig akart válaszolni..Sose kértem meg,hogy mutassa meg az üzeneteit,és nem is olvastam még bele,eddig mikor valakivel beszélt én meg épp akkor mentem be vagy néztem oda,simán láttam mit ír,de mostanában ilyenkor gyorsan kilép a beszélgetésből.. De a haverja is fura,aki viszont a legjobb barátom nekem is,de tudom ha olyat tenne a barátom ő falazna neki... Elvileg ma találkozunk a barátommal de azt se tudom,hogy hogy lesz a nap mert még nem ír. Suliba már nem jár,és jelenleg nincs munkahelye de keres.. És elég furán is viselkedik.. Nem tudom miért...Mindent megadok neki minden téren...
2013. nov. 22. 13:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem gondolod,hogy az éremnek két oldala van?Lehetne vitatkozni ki hibája de nem csak a pasiké az biztos!
2013. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Valami ribañc összekarmolta a hátát. Üsd agyon a csókát egy szeneslapáttal.
2013. nov. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Igazság szerint, ha ennyire gyanús dolgok történnek, akkor előbb-utóbb úgyis elárulja magát. Nagyon jól tudnak működni váratlanul feltett ártatlannak tűnő kérdések, amikre nem számít, ilyenkor érdemes figyelni a reakcióját. Ha zavarba jön, vagy hirtelen arrogáns lesz, akkor van okod gyanakodni.


Ha mondjuk így hirtelen kilép a beszélgetésből, teljesen gyanútlannak tűnő, csak érdeklődő kérdés, hogy kivel beszélgetett. Általában egy emberen lehet érezni, ha sumákol, ha kellően ismered.


Ha már nincs jobb ötlet, akkor ki kell lesni. Ha konditerembe megy, megnézni, kijön e onnan. Ha kijön, hazamegy e. Ha a haverjára hivatkozik, rejtett számmal felhívni a havert, hogy tudná e adni a pasidat.


A lényeg, hogy ne vidd túlzásba, mert ha elárulod magad, akkor jobban fog vigyázni.


Mindenesetre szerintem amit felsoroltál még nem jelent semmit sem.

2013. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Változatlanul azt tanácsolom, hogy morcos módon sajtold ki belőle mi a helyzet, mert a kémkedésből baj lehet, és nem szép dolog.
2013. nov. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

De akkor kedves 86%os.

Nem egyszerűbb szakítani most?Úgy gondolja megcsalja.Akkor dobja ki.Nem nőiesebb odaállni és megmondani:Úgy látom megcsalsz nem mondasz igazat így vége köztünk mindennek.

Úgy is megromlott a bizalom.Akkor meg minek?De neeem inkább átmentek James Bondba és keresitek a választ.

2013. nov. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Most szexről beszélünk? Az csak szimpla fizika, sokan túl reagálják ezt a dolgot és ki akarják sajátítani a párjukat ilyen téren.

S mit akarsz tenni? Ha kiderül biztosan, hogy megcsalt elhagyod és nem szereted tovább? Vagy ha kiderül, biztosan hogy nem csalt meg akkor minden rendben mehet tovább?


Csak azért kérdezem, mert az, hogy nem bízol benne már BIZTOS. Akkor meg minek vagy vele??

2013. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

csak szólok, hogy a kutakodás ocsmányabb mint a titkolózás..


mi lenne, ha nem a facebook reakcióideje lenne a számottevő, hanem mondjuk az amit élőben mond? mi lenne ha beszélgetnétek rendesen? ha egy pár ismeri egymást, akkor nincs lehetőségük titkot tartani... csak ránézésből látni lehet változást... én például minden előzetes tudás nélkül kitaláltam a barátnőm fb jelszavát... azt miután beléptem egyből ki is léptem, mert nem érdekelnek a levelei.. aztán szóltam neki, hogy változtassa meg:D

2013. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Könnyen be tudsz lépni a facebookjába,én is csináltam már csak kell hozzá egy keylogger ami megjegyzi a leütött billentyűt.Én az Ardamax-ot használtam,nagyon egyszerű kezelni.A legjobb az ha a saját gépedre felrakod,aztán amikor épp nálad van a srác posztolsz valamit a facebookjára és megkéred hogy nézze meg milyen "cukiságot" raktál ki neki.Bejelentkezik szépen megnézi és kész is.Mikor elment megnyitod a keyloggert és voálá ott a jelszó!
2013. nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

ha te ezt beveszed akkor, bocsi te vagy a h*lye.

kutya a hátát. és nyilván meztelenül játszik a kutyával:D


uramisten. szőke nők

2013. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ember, szerinted ezt a kérdést azért tette fel, mert feltétel nélkül elhitte?
2013. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!