Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfias vs érzékeny viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfias vs érzékeny viselkedés? Mi kell a nőnek?

Figyelt kérdés

Kissé félre érthető a kérdés mert én pontosan tudom ,hogy férfias magabiztos viselkedésre buknak minden lány arra vágyik ,hogy legyen kire "felnéznie" és ,hogy legyen aki jól elrendezi őket az ágyban (így van , még nem született olyan lány aki -kivéve ha mondjuk depressziós- jobban preferálná az "ahhh szeretlek" típusú lassú dugást annál minthogy jól szétkefélik őket). És a legtöbb lányt ráadásul izgatja a megalázottság ezért van (a dugás dolog pl) sikere a nagyon béna "rosszfiú" clischének , ezért mennek vissza ők a fiúhoz vagy ezért néznek el nekik mindent. Persze nyilván aki jobban féken tudja tartani az érzelmeit az nem fut bele egy ilyenbe...Na mindegy szóval a lényeg igazából az ,hogy -lehet csak a fiatal korom miatt - de én nem nagyon tudom ,hogy most milyen is vagyok.

Egyszer rohadt férfiasan állok a dolgokhoz és nagyon magabiztos is vagyok , tényleg like a boss akkor úgy érzem igazából ,hogy mindenkit megkaphatnék (és megdughatnék) VISZONT sokszor átváltok és nemtudom miért a kb 15 évesen reménytelen szerelmes agyi szintre és huss ez az egész eltűnik. Körülbelül mintha egy lány lennék egy -nagy-farokkal :D Tehát legszívesebben követném a lányt egész nap hogy tudjam mit csinál és este odaossonnék hozzá szerelmet vallani. Múltkor elsírtam magam egy romantikus jeleneten...

Lehet azért mert most szerelmes vagyok?


2013. nov. 22. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Már megint az általánosítások...

Egyébként vegyítve jó, a kettő.

2013. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pénz pénz pénz
2013. nov. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően érzékeny, normális srác vagy ez az alaptermészeted, a "like a boss" éned az álca.

Ez a nagy helyzet. A határozottság, és döntési képesség nem egyenlő a mindenkit meg..., és "én vagyok az élet királya" arcoskodással.

És a nők szeretik, ha a férfias férfi a karjaikban mer gyenge is lenni...

2013. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy tartom hogy legyen benne az is meg a másik is tudja mikor, hol kell miennek lennie
2013. nov. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az se jó, ha valaki csak férfias és határozott és nincsenek mellé érzések, de az se jó, ha csak érzések vannak, érzelgések és semmi határozottság, férfiasság.

Szóval ha választanom kéne egy férfias, határozott, de érzelemhiányos és egy érzékeny, de határozatlan, férfiatlan férfi közül, akkor inkább egyiket sem választanám.

De szerencsére nem kell ilyenben döntenem, mert egyszer már döntöttem, van egy erős, férfias, határozott férjem, aki ugyanakkor tud szeretni és ki tudja mutatni az érzéseit.:)

2013. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noydra ***** válasza:
Araaany középúúút
2013. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!