Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hol a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol a normális ragaszkodás és a párkapcsolati függőség határa? Mikor mondjuk azt, hogy valaki megfojtja a szeretetével a másikat?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor minden idejére igényt tart. Pl. nem enged el a barátnőimmel bevásárolni/ asszony sörözni az urát a haverokkal.

Ha sétál a párjával az utcán és találkoznak a barátaival akkor kiveri a hisztit ha váltanak pár szót.


És éltem meg olyant is, hogy egy srác azért akart elcsábítani leplezetlen módon a saját barátom szeme láttára, mert a párom egy kiránduláson (ő és szaktársai kirándulása volt) oda engedtem ülni a vonaton a haverjai közé, így én egyedül maradtam. És akkor nem hitt a szemének a srác, és mondta, ha az ő csajával tenne így akkor már a heréin taposna... :D

2013. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem ez emberfüggő. ismerek olyan párokat, akiknél teljesen normális, hogy minden idejüket egymással töltik, és a baráti kapcsolataik teljesen leépülnek.


számomra a határ ott húzódik, hogy szeretem, ha kapcsolaton belül is marad intim szférám. ha ezt nem tolerálja a másik, akkor úgy érzem, megfojtanak. például van olyan, hogy egyedül akarok lenni, nem csinálok semmi különöst, csak jó érzés eldőlni az ágyon és zenét hallgatni. volt olyan exem, aki ezen hisztérikusan kiakadt, hogy miért nem akarok vele lenni, és fogta magát, eljött hozzám, és addig kapuzott, míg be nem engedtem. na ez nekem már fojtogató érzés.

2013. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:
ha mindkét fél beteg módon áll hozzá, elvileg nem para, bár a függőség ténye nyilván az élet más, egyéb területein is megmutatkozik. Ha meg az egyik betegebb mint a másik, ott addig nem lesz béke, míg (akár külső segítséggel is ), de nincsenek helyrerakva azok a dolgok, amik ezt okozzák, mer ugye ez már vminek a "tünete", aminek általában nagyon mélyen húzódó lelki gyökerei vannak
2013. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!