Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rossz ötlet voltam? Többi lent

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel volt köztünk valami és én nagyon beleszerettem.A fiúnak lett egy barátnője.Én nem tudtam sehogy sem elfelejteni és összejöttem a legjobb haverjával.De én nem őt szeretem akivel összejöttem.A fiúval azóta is elég jóban vagyok és tudom hogy barátilag fontos vagyok neki .Azért jöttem össze vele mert azt hittem így elfelejtem de nem .meg azért hogy azt higgye boldog vagyok + a haverjának bejövök.A fiú örül hogy összejöttem a spanjával mert ő boldog hogy járunk és azt hiszi én is és nem aggódik értem hogy a padlón vagyok miatta.Szóval rajtam kívül mindketten boldogok.De lényegében mindegy hogy jároke a fiúval mert így se úgy se vagyok boldog .Jó ötlet hogy összejöttem vele ?legalább ők boldogok ha én nem is .mi lenne ez esetben a legjobb döntés?mit kellene tennem?

2013. aug. 3. 18:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
bocsi rosszul írtam a kérdést.úgy értem nagyon rossz ötlet volt?
2013. aug. 3. 18:06
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében becsaptál mindenkit. Ez nekem kicsit szappanoperás logika.


Te mit szólnál hozzá, ha az a pasid akibe beleszeretsz csak azért járna veled, hogy elfejtsen veled valaki mást?

Jól éreznéd magad? Boldog lennél? Ne légy becstelen. Ha azon sárfolt van azt a legnehezebb tisztára mosni.


Ezzel a húzásoddal lehet egy életre elvágtad magad a fiúktól csak még nem tudatosult benned. Ennél távolabb a célodtól még akkor is sem lennél, ha a világ túl felére küldenének kaland táborba.

2013. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De a fiú akivel járok boldog.Nekem meg mindegy hogy szingliként vagyok boldogtalan vagy sem.A fiú nagyon szomorú volt hogy nem akartam összejönni vele.most legalább boldog.Egyébként nagyon szeretem őt én is de csak barátként.
2013. aug. 3. 18:16
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
gondolkozni is kellene az ilyen előtt,ennek annyi értelme volt mint a kígyóbiciklinek.
2013. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De sokat számít nekem hogy legaláb ők boldogok.és egyszer amúgy is túl kell tennem magam rajta és így lehet sikerül.Bár nem úgy érzem://
2013. aug. 3. 18:21
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

így soha nem fog sikerülni,és csak szerencsétlen srácot hülyíted. Képes vagy így összefeküdni vele?

A iyenek miatt mint te hordják el a nőket minden szarnak itt az oldalon.

2013. aug. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a boldogság amit most adsz neki édeskevés lesz ahhoz képest amekkora lesz a csalódottsága, mikor rájön, hogy csak játszod az agyadat.


Szomorú mert nem jöttél össze vele... az 1000x jobban fáj majd neki ,ha kiderül a színjátékod.

2013. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
lassan 15 évesen az összefekvést egyáltalán nem tervezném még több mint egy évig.És a fiú nem olyan típus aki vár rám addig.Szóval olyan sokáig úgy sem leszünk együtt.
2013. aug. 3. 18:30
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy rájönne..
2013. aug. 3. 18:31
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
neked most tényleg ilyen silány a logikád vagy csak trollkodsz?
2013. aug. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!