Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, hogy 17 évesen nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy 17 évesen nem volt egy fiúm se?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy még soha életembe nem csókoltam meg egy fiút se. Az osztályból pedig, majdnem már mindenkinek van barátja a lányok közül. És hát már nagy ívben olvasom és hallom,hogy sokan túl estek már a csókon 12-13 évesen.

2013. nov. 23. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, miért lenne az. Fogjátok már fel ti lányok, hogy minél tovább vagytok szüzek, nekünk az annál jobban tetszik. Persze 25 felett már érdekes egy lány részéről de 17 még bőven jó, 19 is.
2013. nov. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gaz, hogy 18 evesen nem volt egy csajom se?
2013. nov. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kicsit gáz, de ne foglalkozz vele, teljesen felesleges emiatt görcsölni
2013. nov. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 21 éves vagyok és nem volt nekem sem barátnőm eddig. Szóval nem gáz ez nelem sem mondta senki.
2013. nov. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen csókolóztam először részegen… majd pár hónap múlva volt egy normális is.

De még sosem volt pasim… és zavar, hátráltat, esik szét az önbizalmam, és hiányzik, hogy fontos legyek. Nem azért mert gáz, hanem mert én vágyom rá.

L18

2013. nov. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg nőm nem volt, és már 20 éves vagyok... de nem is kell olyan 10-12 évig, mert hozom a nyakamra bajt. Főleg ilyen felhozatal mellett!
2013. nov. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz 17-évesen még fiatal vagy. várj még, Két-hónapot aztán jöhet, a csók majd a szex. Üdv, Jigsaw2.0 21/F :-D
2013. nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért kerültem erre a témára, mert van egy fiú, aki tetszik nekem. Ha lehet hinni, akkor remélhetőleg ő is úgy gondolkodik, mint az 1. válaszoló.:)
2013. nov. 23. 12:00
 9/11 anonim ***** válasza:
és ha nem úgy gondolkodik? kicsit naivnak tűnsz o_O ezt sosem tudhatod előre, bár ha van egy kis esze a gyereknek akkor nem keresi magának a bajt a nőkkel (ahogy előttem is írták)
2013. nov. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyuxik!!!!!!!!! Nem gáz, maradjatok már ezekkel a kérdésekkel, légyszi!! Ne akarjatok már megfelelni másoknak!! Majd lesz kapcsolata mindenkinek, amikor eljön az ideje,no!!:D:D:D
2013. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!