Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a párkapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a párkapcsolati életemet egy baráttal vagy valaki hasonló őszinte emberrel megbeszélni?

Figyelt kérdés

Első barátnőm, jó ideje együtt vagyunk, nagyon szeretjük egymást. De néha olyan nyomasztó érzések telepednek rám. Mindig kombinálok, hogy mit csinálhat vagy mit tett, ilyesmik.


Nem nagyon van közeli fiú barátom, akivel megbeszélhetném. Elég magányos farkas vagyok. Vannak évfolyamtársaim, de egyikőjükkel sem vagyunk olyan jóban, hogy a magánéletről beszéljek.


Úgy érzem néha szükségem lenne egy igaz fiú barátra, aki megért és tudna időnként valami tanácsot adni vagy csak megnyugtatni. Fiú létemre elég érzékeny vagyok és nagyon ki szoktam készülni az ilyen kisebb párkapcsolati dolgoktól is. Nem mutatom ki, de belül eléggé felzaklatnak dolgok. Időnként jó lenne valaki rajtunk kívül állónak is a véleményét hallani.


Mások hogyan vezetik le a párkapcsolati feszültséget? Mit tudnék kezdeni azzal, hogy ne kattanjak teljesen be és ne vegyen el tőlem ennyi időt és energiát az ilyen gondolkodás?


2013. nov. 23. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nőnemű barátod sincs? Sok fiú nagyon nem vevő az ilyesmire, és tanácsot adni, segíteni se nagyon tudna.


Egyébként én pl. nem szoktam ezeket a dolgokat mással megbeszélni, bármilyen kételyem vagy gondolatom van, meg tudom osztani a párommal. Vagy ha tényleg szükségem van tanácsra, a szüleimhez szoktam fordulni (szerintem ez nem ciki, nagyon jó a viszonyunk, szívesen segítenek és bízom a tanácsaikban).


19/L

2013. nov. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy érzem hogy a fiúk nem lennének vevők rá vagy nem értenének meg. Van néhány nőnemű barátom, de nem akarom őket sem ezzel traktálni másrészt meg fiatalabbak nálam és nem szeretném hogy kínos legyen hogy velük beszélem meg ezeket.
2013. nov. 23. 15:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak rá vevők aki meghallgatják. 24 éves srác létemre én is meghallgatok barátokat,haverokat. Ami vicces,hogy nekem 12 éve a legjobb barátnőm egy lány:) Vele Mindent megbeszélhetek.Szívesen beszélgetek én veled,ha úgy érzed.De nem erőltetés.
2013. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!