Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ismeretanyagot ajánloto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ismeretanyagot ajánlotok ahhoz, hogy jobban megismerjem a valódi párkapcsolatok működését? Férfiaknak van direkt valami?

Figyelt kérdés

Ne mondjátok, hogy tapasztaljam meg. Én mások tapasztalataiból szeretnék tanulni. Érdekel a pszichológia és szívesen foglalkozom "nem férfias" témákkal is.


Lehet ez feminim tulajdonságnak számít (vagy lebziztok akár), de engem nem zavar, mivel én tudom magamról, hogy mi vagyok :)


2013. nov. 23. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért mi vagy?
2013. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát pedig ezt csak a gyakorlatban lehet elsajátítani. Úgy nem megy, hogy majd otthon a számítógép előtt kiolvasod és akkor te leszel a Casanova.
2013. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem Casanova akarok lenni. A saját szerelmi életemet szeretném jobban megérteni. Érteni, hogy mi hogyan történik, felismerni a dolgokat, amiket még nem és türelmesebbnek lenni. Ezekhez szeretnék egy kis irodalmat.


Tudom, hogy van amit az életből kell elsajátítani, de van egy bizonyos határ, ami fölött kifizetődöbb hogyha a már meglévő tapasztalatokra és a szakemberek elméleti tanácsaira hallgatunk. Sztem..

2013. nov. 23. 18:23
 4/8 BlackSword ***** válasza:
Egy pszichológus haveromat idézve: "Ne elemezd a kaocsolatodat, hanem éld!!!"
2013. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csernus Imre A nő

A férfi

2013. nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Villányi Péter Kapcsoskönyv
2013. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A gyakorlatban megszerezhető tapasztalatok mellett olvasgasd a GYK-t! A rengeteg érdektelen kérdés mellett van pár olyan is, amiből sokat lehet tanulni!
2013. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jah, jó lenne a tanulságosakat összegyűjteni valahova
2013. nov. 23. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!