Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy észrevegye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy észrevegye, mit érzek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó barátomba beleszerette, de nem szeretném letámadni vele, mert azt vettem észre, hogy talán tetszem neki. Miket mondjak, csináljak, hogy ha esetleg tényleg érez valamit, akkor merjen lépni? Elsősorban fiúk véleményére vagyok kíváncsi :)
2013. nov. 23. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
19/f vagyok, ha barátba szerettél bele már régen rossz. "Nem szarunk oda, ahol eszünk" Ha nemet fog mondani, mert azt fog tutira, már csak azért is hogy rosszul érezd magad, akkor meg éghett majd a pofád mindig amikor meglátod :D
2013. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
erre mondják az emberek hogy nem létezik fiú és lány között barátság, amúgy meg mondd meg neki, célozgatással nem biztos hogy érsz valamit ha meg nem csinálsz semmit az a legrosszabb..
2013. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!