Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves fiu vagyok és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves fiu vagyok és van egy lány akit szeretek, és elmondtam SMSben amit erzek, ő csak barátként tekint rám, Megkértem vlkit h kérdezze meg h mit nem szeret bennem és a lány azt felelte h nemtudna elképzelni minket együtt ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Esetleg valamit rosszul csináltam az elöbbiekben,vagy mire gondolt?miért nemtudna elképzelni engem saját magával a lány együtt?
2013. nov. 8. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsik vagytok,nemsokára itt a hó és építsetek hóembert
2013. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felteszünk 1 fazék vizet forrni és adunk hozzá 1 kevés olivaolajat (csak néhány csepp), belerakjuk a babot amikor a víz elkezd forrni. Miközben a babunk fõ, feltesszük a hagymát párolni (szigorúan zsíron!!!) majd mikor a bab megfõtt belerakjuk a hagymás zsírba és szépen elkészítjük végleges formájára:-))). Persze a sót ki ne hagyjuk... Jó Étvágyat!
2013. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"..és elmondtam SMSben amit erzek..." Tudod, akár ez is elegendö ok.
2013. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13 évesen lehet valaki szerelmes? XD. Amm mit nem értesz azon hogy nem tud titeket elképzelni együtt? Nem akar veled járni. Ezt nehéz megérteni. Felejtsd el szépen.
2013. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 miért ne lehetne szerelmes? Én is az vagyok. És szerintem te is voltál

13L

2013. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is voltam szerelmes 13 évesen,egy Norbi nevű fiúba.

Turbo rágóval vallott szerelmet.:)

Kérdező,ne add fel!

Udvarolj picit.:)

2013. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt benézted XD. Én 13 évesen nem voltam szerelmes. Szerintem 13 évesen az ember nem lehet szerelmes. Gondolj már bele. Amit ti olyan nagy szerelemnek hisztek meg ami miatt manapság csomóan a 13-15 éves korosztályban öngyilkosok lesznek. A ti nagy szerelmetek. Hát elárulom hogy az életben lesz nagyobb gondotok is mint hogy nem tudtok összejönni valakivel.
2013. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem jössz be neki ennyi az egész. de annyira ráááéérsz még ilyennel foglalkozni:))) 16/L
2013. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 WOLF_777 válasza:
szerintem ezt előtte kellet volna elmondjad mit érzel iránta szerintem több sikerrel jártl volna! SZEMÉLYES VÉLEMÉNY!
2014. jan. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!