Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lehet elhinni egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet elhinni egy 17 éves lánynak ha azt állítja, megtalálta az igazit?

Figyelt kérdés

Azt állítja nekem hogy megtalálta az igazit. Azaz engem.

17 évesen nem korai egy kicsit ez a megállapítása, és csak a szerelem beszél belőle?

Nem akarom ezt megkérdezni tőle mert félek, belegázolnék a lelkébe.


Egyébként én szeretem őt.


22/f


2013. nov. 23. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet igen lehet nem, az idő majd megmondja. Egyelőre ezek szerint te voltál a legjobb, ahol a legtöbb impulzus érte.
2013. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Orsy070 ***** válasza:
szerintem elhiheted neki nem olyan kicsi o en 16 evesen szerelmes voltam es tudtam mit akarok szerintem o is elhiheted neki
2013. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet h. korán érik, simán érezheti ezt :DD teljes mértékben lehetséges... lehet h. nem igaz, mármint h. te vagy az igazi de tutira érezheti ezt, és nyilván ezt a szerelem mondatja vele, de ez miért baj?
2013. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Higgy neki egyenlőre még komolyan is gondolhatja. Ha pár év múlva ugyan ezt mondja akkor nagyon szerencsés vagy és valamit nagyon jól csinálsz.
2013. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
El lehet hinni...
2013. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elhiheted ezt hiszi. Majd kinövi.
2013. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez mindig elhamarkodott minden korban. Van, hogy valaki 30 év házasság után gondolja, hogy nekem mégse ő kell aztán viszi a gyereket mindent. Mindig előfordulhat bármelyik félnél.
2013. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet elhinni! túl fiatal még ,nekem már nem 1 fiatal barátnőm volt és mindegyik ezt mondta:D hülye is vagy ha elhiszed
2013. nov. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt csak az idő döntheti el.

Lehet,hogy valóban téved, de akár igaza is lehet!


18/L

2013. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!