Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a fiúk így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiúk így eltávolodnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és 'kocka'. Sok fiúval ismerkedtem meg az utóbbi időben és észrevettem hogy nagyon sokan mikor megtudják hogy lány vagyok elkezdenek közeledni felém meg mondják hogy de gyönyörű vagyok meg nem tudták hogy ilyen szép lányok is játszanak. Ez megy egy-két napig majd szóba jön hogy hány éves vagyok amire őszintén megmondom hogy 13. Ez után a mondat után csak egy-két ember marad ugyanolyan nem kapcsolatot szeretnék feltétlenül főleg hogy sokan az ország másik felén laknak de sokan még beszélgetni se szoktak ez után. Amúgy sokan mondják hogy nem 13 évesnek nézek ki (mielőtt jönne valaki nem r*banc vagyok hanem szimplán idősebbnek nézek ki) meg másképp viselkedek azt mondják komolyabb vagyok. A fiúk átlagban 15-17 illetve 20-22 között vannak. A korom miatt távolodnak vagy másban keressem a hibát?
2013. nov. 23. 21:52
1 2
 1/11 Dwight Schrute ***** válasza:
ha csak ezért nem játszanak veled, mert 13 vagy, akkor nyomorultak.
2013. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A korod miatt távolodnak. Félnek, hogy beléd szeretnek az meg pedofilizmus.

A férfiak többségbe a nőt előbb észreveszi egy lányban mint az embert. És ha beléd szeretnek az nem vezet jóra inkább lelépnek mielőtt baj történne.

2013. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Figyu en 12f vok szivesen beszélgetnék és játszanék veled az e-mailem batomarkivan@gmail.com ide irj :D
2013. nov. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Dwight Schrute ***** válasza:
ne csodálkozz majd, ha sokan írnak neked majd most üzenetet. Sok kanos 12 éves mindenre mozdul ;)
2013. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem csak az hogy nem játszanak mert még mindig sokan írnak hogy menjek erre nem panaszkodok csak olyan érdekes amikor egyik pillanatról a másikra és általában mást nem tudnak meg csak a koromat ebben az időszakban. Meg sokan vannak akik inkább megváltoznak és másképp kezdenek viselkedni visszahúzódnak meg kerülik a hosszadalmasabb beszélgetést. Akik meg ezek után inkább csak játszani hívnak de kerülnek és semmibe vesznek azok azt mondják jó velem játszani mert nem flamelek és nem szidom őket ha rontanak (lolozok főként).
2013. nov. 23. 22:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért örülnék neki ha megtanítanaál valamikor lolozni m3g nem játszottam rajta :D
2013. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Dwight Schrute ***** válasza:
lol az nem rossz, csak sok a retardált mint én. Ha velem játszanál és hibáznál én leordítanám a fejed az tuti, nem érdekelne a korod :D
2013. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Amúgy az meg a másik hogy amikor én hibázom senki sem szid. De ha valamelyik fiú hibázik mindenki oltja meg report meg veled sem játszok többet. Sosem fogom megérteni xd
2013. nov. 23. 22:25
 9/11 Dwight Schrute ***** válasza:
Hiányzik neked hogy oltsanak? :D euw vagy eune?
2013. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
eune de köszi nem hiányzik szerintem meg vagyok nélküle :D
2013. nov. 23. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!