Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a fiúk így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiúk így eltávolodnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és 'kocka'. Sok fiúval ismerkedtem meg az utóbbi időben és észrevettem hogy nagyon sokan mikor megtudják hogy lány vagyok elkezdenek közeledni felém meg mondják hogy de gyönyörű vagyok meg nem tudták hogy ilyen szép lányok is játszanak. Ez megy egy-két napig majd szóba jön hogy hány éves vagyok amire őszintén megmondom hogy 13. Ez után a mondat után csak egy-két ember marad ugyanolyan nem kapcsolatot szeretnék feltétlenül főleg hogy sokan az ország másik felén laknak de sokan még beszélgetni se szoktak ez után. Amúgy sokan mondják hogy nem 13 évesnek nézek ki (mielőtt jönne valaki nem r*banc vagyok hanem szimplán idősebbnek nézek ki) meg másképp viselkedek azt mondják komolyabb vagyok. A fiúk átlagban 15-17 illetve 20-22 között vannak. A korom miatt távolodnak vagy másban keressem a hibát?
2013. nov. 23. 21:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
42%

Én is kocka vagyok.


Szerintem két dolog miatt távolodhatnak el:

- Kicsi vagy

- Az ország 2 különböző végén laknak


Lehet, hogy ha tényleg érett vagy, akkor 20 évessel is menne a kapcsolat - egy ideig. Viszont a csávónak 100%-ban el kellene fogadnia, hogy te még nem mehetsz el vele annyi buliba, nem utazhatsz el hozzá egyedül, nem tölthettek együtt éjszakákat, te még nem vágysz a szexre, félsz is esetleg, stb. Ezt pedig túlzás lenne elvárni szerintem.

Na meg 13 éves korban kezd el érdeklődni a szerelem után az érett lány/fiú is, de attól ilyenkor még a barátságok sokkal fontosabbak, mint leköteleződni egy valaki mellett. Aki esetleg 7-10 évvel is idősebb, illetve messze lakik.


18/L

2013. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!