Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyes nők miért próbálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők miért próbálnak foglalt pasikra nyomulni?

Figyelt kérdés

Tisztázzuk, hogy nem vagyok féltékeny, és azt vallom, hogy ha egy kapcsolatot szét tud rombolni egy 3. fél, akkor az olyan is volt.

Viszont értetlenül állok az előtt, ahogy némely lányok próbálkoznak a barátomnál egész gátlástalanul, pedig ha kicsit a dolgok mögé néznek, tudják, hogy nem vehetik fel velem a versenyt. Mégis miért alázzák magukat, és miért mindig az kell nekik, akit más tesz boldoggá? Komolyan nem tudom megérteni, de remélem, hogy ti segítetek nekem ebben.


2013. nov. 24. 00:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Mert a legtöbb nő így működik: "tudják, hogy nem vehetik fel velem a versenyt." azaz ő is tudja nem veheted fel Te vele a versenyt...
2013. nov. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mert a csajjal rendelkező pasi bizonyította,hogy meg tud tartani egy nőt,vagyis kellően szociális és tud kefélni,tehát bevált.
2013. nov. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vannak, akik abban lelik örömüket, ha szétdúlhatnak egy jól működő dolgot.
2013. nov. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Mert a legtöbb nő így működik: "tudják, hogy nem vehetik fel velem a versenyt." azaz ő is tudja nem veheted fel Te vele a versenyt..."


1. A barátomnál nem veheti fel a versenyt, mert velem van, nem vele.

2. Némelyik lány helyesen írni sem tud, képtelen két értelmes mondatot kinyögni, semmilyen témához nem tud hozzászólni, és ha még ez nem lenne elég, nem egy olyan volt ezek között, aki úgy nézett ki, mint egy széthízlalt mangalica, az arcuk megszépüléséhez pedig egy liter vodka kell.

2013. nov. 24. 00:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Versengés, hierarchia. El akarja venni, ami a másé. Néha nem is a pasi a lényeg, hanem, hogy legyőzze a másik nőt. :P
2013. nov. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"A tiltott gyümölcs a legédesebb..."

Vagyis jelen helyzetben a "Foglalt pasi a jó.."

Én a lányok többsége nem foglalkozik olyan apróságokkal hogy a fiúnak esetleg van barátnője...

2013. nov. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy viheti. Akkor nem fog neki kelleni tovább sőt, a pasi is téged választ. :D
2013. nov. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
5. válaszoló, teljesen egyetértek Veled! Abszolút igazad van!!!!
2013. nov. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát, akkor legbelül én nem vagyok nő, mert ha én megtudtam, hogy foglalt az adott pasi, rögtön tabu lett automatikusan.


Amúgy meg nem hinném, hogy a barátomnak jól esne az, ha azt mondanám egy másik csajnak, hogy "jó, akkor vidd". :D

2013. nov. 24. 00:53
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

erre a kérdésre én is régóta keresem a választ. a kedvencem az, hogy egy olyan ismerősöm kezdett el a barátomra nyomulni, akit több éve ismerek és együtt dolgozunk, és általam ismerte meg a barátomat is. mégis mit gondolt, hogy nem derül ki? vagy elszereti, én meg majd mosolyogva üdvözlöm a munkahelyen és sok boldogságot kívánok?


mai napig nem tudom erre a kérdésre a választ, csak tippelni tudok. az ilyen emberekből hiányzik a tartás, a gerinc, a morál és mindenfajta érték. nekem eleve tabu a másé, és ha olyan nyomult rám, akinek volt barátnője, jól el is küldtem a francba, nemhogy kihasználom a helyzetet (de hiszen ő kezdte, biztos sz*ar a kapcsolatuk. lófäszt! nem az én tisztem megítélni a kapcsolatukat. az én feladatom annyi, hogy elküldjem a fenébe, ha már neki nincs ennyi esze).

2013. nov. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!