Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar a párom nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a párom nálam aludni?

Figyelt kérdés
Én 18 leszek, párom 22. Másfél éve vagyunk együtt, szeretjük egymást. Mindketten még szülőknél lakunk, egymástól 25km-nyire. Ő szereti ha nála alszom, legutóbb is megkért rá, de egészségügyi okok miatt nem tudtam maradni. Kértem h aludjon ő nálunk, csábítás közben csak azt nem ajánlottam fel amim nincs, ő még se jött. Pedig most semmi olyan dolog nem volt, ami kizárta volna jövetelét. De ez csak 1 eset volt. Sőt ha azt kérem h csak úgy egy délután jöjjön le, azt is kerüli, pedig az itthoniak kedvelik.Próbáltam vele beszélni erről, de azt mondta nincs semmi baja... Pedig szeret. Ez biztos. Tényleg csak ennyire lusta lenne?
2008. júl. 10. 20:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Oh, véégre itt aludt:):) Mondjuk nem is lett volna más választása, mert nem jött már busz, és kocsival sem tudtak kijönni érte.(szerencsére:D:D)De azt mondta, hogy máskor is szívesen jön, ha hívom, mert tök jó volt egymáshoz bújva aludni..Hozzáteszem, hogy senki nem volt itthon aznap:D:D:D
2008. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
az lemaradt, hogy a legelső válaszoló voltam:D
2008. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Akkor gratulálok! Az én barátom is lejött volna ma, már másodszorra belement (ez nagy szó), de mire haza értem, miután megbeszéltük, msnen közölte, h mégsem fog menni, mert segítenie kell és a többi... :(:
2008. júl. 16. 15:00
 14/14 aranyos121 válasza:
4/13: miért mi nők szeretünk pasi szobába aludni? Ha ott van melletted egy jó csaj hogy hogy nincs libido? Nekem is lányos szobám van de azért nem pink és még se akar itt aludni a párom.(gondolom nem akarja miattam feláldozni a kényelmet..) Az álló répa is hülyeség. Ha reggel fel kelsz álló répával teljesen mind1 kivel találkozol, akkor is ciki. Mikor ÉN ott alszom páromnál ő se szeret valamelyik családtagjával össze futni miközben áll neki, mindig vár egy kicsit mielőtt megy wc-re.
2021. júl. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!